Toulalan przed meczem

Kilka godzin przed drugim meczem towarzyskim, przed sezonem AS Monaco przeciwko Atletico Junior, Jeremy Toulalan został zapytany przez oficjalną stronę internetową AS Monaco FC.

Pomocnik powiedział, że spotkanie to będzie z pewnością skomplikowane dla Czerwono Białych, którzy cierpią z powodu warunków klimatycznych panujących w Kolumbii: „Tam jest dużo wilgoci, oczywiście, jest ciepło ale jest to intensywne za bardzo, ale to jest kwestia dostosowania się do harmonogramów, warunków klimatycznych i jest już lepiej. To spotkanie możę być trudne dla nas, pełny stadion i świetna atmosfera będzie nas jednak moblizować do gry. Zawodnicy Atletico Junior są przyzwyczajeni do tego ciepła, warunków gry, przeciwnie niż my.”

Były zawodnik Malagi, podchodzi do tego spotkania z wielkim respektem gdyż szanuje przeciwnika: „To zespół który ostro gra, są szybcy i mają technicznych zawodników. Jesteśmy mimo to w pełni przygotowani na taki przebieg meczu, to może być trudny mecz, ale jest to cześć pracy naszej. Jest to proces przygotowawczy do rozpoczęcia mistrzostw.” – zakończył Toulalan.

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Oficjalna strona klubu

You might also like

One thought on “Toulalan przed meczem

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *