Wypowiedzi pomeczowe

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: asm-fc.com / Valere Germain podczas treningu.


Po zwycięstwie (1:0) z Atietico Junior w meczu otwarcia Copa Euroamericana, piłkarze AS Monaco wypowiadali się na konferencji prasowej, przed mikrofonami.

Drugi napastnik, obok Dimitara Berbatova, Valerie Germain był zadowolony ze współpracy: „Ważne jest, aby wygrywać takie mecze, ale było trudno z powodu upału. Ten wyjazd mimo to, należy zaliczyć do badzo miłych. Cieszymy się, że Berbatov zdobył takiego ładne gola.

Jeremy Toulalan stwierdził, że mimo średniego meczu, Monaco zasłużyło na wygraną: „Mimo, że ten mecz nie był idealny w naszym wykonaniu, zasłużyliśmy na wygraną, zespół grał przyzwoicie.”

Germain był pod wrażeniem ‚atmosfery’ na Estadio Metropolitano de Barranquilla. Na stadionie było 45.000 tysięcy widzów: „To była wspaniała atmosfera. Nigdy nie widziałem na meczu przyjacielskim tylu kibiców. To przygotowywuje nas do Ligi Mistrzów. Zabawne też jest to, że Nabil Dirar musiał grać na prawej obronie, tak został ustawiony przez Leonardo Jardim. Pierwszy raz go widziałem biegającego w obronie (śmiech).”

Aymen Abdennour mimo zwycięstwa, uspokoił wszystkich: „Musimy nadal pracować na treningach, które mają nas przygotować dobrze do sezonu. To był dobry test.”

Wreszcie Toulalan (kapitan przeciwko Atletico Junior) powiedział: „Mamy jeszcze trzy tygodnie na to, aby dobrze przepracować wszystko i dobrze być przygotowanym do mistrzostw.”

You might also like

One thought on “Wypowiedzi pomeczowe

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *