Wypowiedzi pomeczowe

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: asm-fc.com / Joao Moutinho w akcji.


Po zwycięstwie nad Parmą (2:0) AS Monaco wygrało swoje czwarte spotkanie w sezonie przygotowawczym. Leonardo Jardim nie krył zadowolenia po tym meczu:

„Jestem szczęśliwy tej nocy, zwycięstwo jest zasłużone. Zespół zrobił dobre rzeczy aby utrzymać się przy piłce. Graliśmy z dobrą linią obrony, czasem było kilka błędów taktycznych, ale będzie to do naprawienia. To jest bardzo ważne dla naszej drużyny, aby wygrywać takie spotkania. Faza meczów towarzyskich zakończona. Ważne jest to, że prawie wszyscy podczas tych spotkań mieli okazję do gry.”

Dwie bramki przeciwko włoskiej drużynie, zdobyte przez Joao Moutinho pokazały, że zawodnik jest w bardzo dobrej formie: „Utrzymujemy tempo w celu przygotowań w pierwszych meczach w tym sezonie.” – powiedział Portugalczyk.

Ze swojej strony Andrea Raggi stwierdził: „Prawdziwym testem będą mecze w Londynie z dwomia zespołami z poziomu Ligi Mistrzów. (Walencia i Arsenal przyt. Red.) Ważne jest, aby zagrać z nimi dobrze, aby być pewnym swego w meczu z Lorient.”

Nowy dyrygent obrony AS Monaco, Aymen Abdennor tworzy teraz środek obrony z Ricardo Carvalho: „Gramy bardzo wysoko w obronie i powinno to mieć skutek w meczach, ponieważ Monaco to wielki klub, nie możemy grać do tyłu. W tej sprawie dużo rozmawiamy z Ricardo, nie ma tutaj żadnych problemów. Trener kazał grać nam dużo po ziemii.”

You might also like

One thought on “Wypowiedzi pomeczowe

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *