YFR jednak zostanie w Monaco?

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: uefa.com / Yannick Ferreira-Carrasco w barwach AS Monaco.


Było już kilkanaście poniedziałków gdzie Yannick Ferreira-Carrasco miał dołączyć do Włoskiej Romy. Tymczasem sytuacja samego zainteresowanego może się zmienić. Według Sky Sport, Monaco próbuje przekonać zawodnika do pozostania na Stade Louis II, proponując mu nowy kontrakt. Obecny kontrakt wygasa w 2015 roku, stąd cena za piłkarza tak niska, bo tylko 5 milionów euro.

Tyle zaproponowała Roma, która jak wiemy czeka na odpowiedz włodarzy AS Monaco, tymczasem ASM wzięło czas na namysł, prawdopodobnie po to, aby spróbować zatrzymać wychowanka w klubie.

Sytuacja nie jest łatwa, gdyż tak naprawdę nic więcej nie wiemy o sytuacji zawodnika, wiemy tylko tyle, że Monaco chce zatrzymać zawodnika, ale nie jest jasne czy sam zainteresowany chce pozostać w obecnym klubie. Wiele jest niewiadomych, dlatego mamy nadzieję, że finał tej sprawy zakończy się już w tym tygodniu.

Warto jednak dodać, że zawodnik był częscią grupy która występowała w ostatnich spotkaniach towarzyskich, ale to nie jest dowodem na to, że zawodnik zostanie w klubie.

You might also like

3 thoughts on “YFR jednak zostanie w Monaco?

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *