Zwrot w sprawie Belga

Źródło tłumaczenia na polski: asmonaco.pl / Toby w Atletico.


Od kilku dni media były przekonane, że prawy obrońca Belgii trafi do AS Monaco. Niektóre ogłosiły nawet, że transfer do Księstwa jest już tylko kwestią godzin. Natomiast sytuacja potoczyła się nieco inaczej.

W całą sprawę wmieszał się klub z angielskiej Premier League. Sunderland AFC zaproponował piłkarzowi roczne wypożyczenie, jednak bez opcji wykupu. Oferta ta skusiła zawodnika do przenosin na Wyspy Brytyjskie. Belgijskie portale twierdzą, że sprawa ma zostać potwierdzona już niebawem.

Uważacie, że to będzie dobry wybór piłkarza Atletico? My lekko w to powątpiewamy.

You might also like

3 thoughts on “Zwrot w sprawie Belga

 • Jesli woli grac w przecietnych Kotach, niz grac z Monaco w LM i o mistrzostwo ( gdzie co jak co, ale walke nawiazemy o ten tytul) to niech tam idzie. 🙂 Liga Angielskia jest mocna i to jest jedyny plus jego przenosin. Bo Monaco jest o kilka klas lepsze od kotow i tutaj nikt nie powinien sie wspierac w tej kwesti.
  Druga sprawa jest czy nasz zarzad ogolnie mysli jeszcze o wzmocnieniach. TEGO NIKT NIE WIE.

  Reply
 • Szkoda by było gdyby do nas nie przyszedł ale to już jego sprawa.

  Reply
 • Patrycja – Monaco bez wzmocnień nie będzie grało, ani o mistrzostwo, ani o wyjście z grupy LM. Kadra jest wąska, dużo w niej emerytów lub niedoświadczonych młodzików. Odejście Jamesa, plotki o Falcao i wycofaniu Rybolovleva nie napawają optymizmem. Brakuje 1-2 transferów na poziomie za 20-30 mln, a tak obawy są i niepewność.

  Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *