Falcao: Byłem szczęśliwy

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: asm-fc.com / Radamel Falcao w barwach AS Monaco FC.


Falcao powrócił do występów w Monaco przeciwko Valencii (2:2) po sześciu miesiącach poważnej kontuzji kolana. Falcao był zadowolony, że wrócił w końcu na plac gry.

„Po wielu trudnych chwilach, daleko od boiska, zdałem sobie sprawę, że życie bez piłki jest trudne, byłem szczęśliwy wchodząc na plac gry. Starałem się jak najlepiej wykorzystać ten moment. Publiczne powitanie na Emirates Stadium przez Arsenal były fantastyczne, owacje były głośne. Kiedy wróciłem na boisko, to była wielka radość czuć, że ludzie doceniają moją pracę w powrót na boisko.”

You might also like

7 thoughts on “Falcao: Byłem szczęśliwy

 • Tylko pytanie czy jeszcze w tym okienku nie pożegna się z Monaco i nie przeniesie do Realu ?

  Reply
 • Z jakiej racji miał by się przenosić.

  Reply
  • A no z takiej, że Real jest nim mocno zainteresowany. Czy Falcao gdzieś publicznie zadeklarował, że zostaje na kolejny sezon w Monaco ? Może coś mi umknęło. Nie wiem na ile francuski dziennik L’Equipe jest wiarygodny, ale wg nich transfer Falcao jest bardziej niż prawdopodobny.

   Reply
   • Oczywiście, wy wszyscy go tam upychacie na siłę. Sam trener realu Carlo, powiedział, że nie jest zainteresowany Falcao. A teraz Jardim powiedział swoje. Takie są fakty. Pozdr

    Reply
  • Wczoraj jakaś gazeta napisała, żę Falcao jset już bardziej w Realu niż w Monaco.

   Reply
 • Super że powrócił teraz może być już tylko lepiej.

  Reply
 • Oby omijały go kontuzje bo to jest wielki gracz i futbol zawsze traci gdy gracze pokroju Radamela są nie obecni. Widać, że ma jeszcze braki fizyczne, ale to wszystko da radę nadrobić.

  Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *