Jardim: Mam dobrą drużynę

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / asm-fc.com / Leonardo Jardim podczas konferencji prasowej.


Jak wiemy, sezon w Ligue 1 zbliża się nieubłagalnie. Leonardo Jardim, szkoleniowiec AS Monaco FC, wypowiedział się na temat zbliżających się spotkań w Ligue 1, Lidze Mistrzów. Trener również wypowiedział siena temat zmian w taktyce zespołu.

Przypomnijmy, że Jardim został wybranym nowym trenerem Monaco na początku czerwca, były szkoleniowiec m.in Olympiacosu Pireus był głównym kandydatem na trenera ASM.

„Mam bardzo dobrą drużynę. Gracze mają pozytywny stosunek do nowych pomysłów i flilozfii gry. Dostrzegam pontecjał swoich ludzi, jednak ciągle ich mobilizuje do poprawienia kilku elementów gry, które wymagają dłuższej pracy w zespole. Według mnie jest to jednak normalna kolej rzeczy.”

Trener również dodał, że Anthomy Martial posiada niesamowitą mobilność i potencjał: „On ma ogromny potencjał i stanie się wielkim graczem. Jednak musi być bardziej spokojny w akcjach bramkowych, czasami traci głowę i szuka zbyt dużo opcji w rozwiązaniu akcji zespołu.”

„Ważne jest, aby być bardzo skoncentrowanym podczas meczu, aby wszystkie nasze spotkania nie kończyły się stratami goli w drugiej połowie, co nastapiło w meczach przygotowawczych bardzo często. Obecnie cały czas trenujemy, ale mam nadzieję, że w pierwszej kolejce przeciwko Lorient, zagramy na 100 procent.” – zakończył Jardim.

You might also like

2 thoughts on “Jardim: Mam dobrą drużynę

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *