Kurzawa: "Musimy wygrać."

Źródło tłumaczenia na polski: asmonaco.pl  / Layvin Kurzawa podczas treningu.


Layvin Kurzawa wrócił jeszcze myślami do poprzedniego spotkania ligowego przeciwko Nantes, gdzie Monaco wygrało trudne wyjazdowe spotkanie 0:1. W ten weekend, drużyna prowadzona przez Leonardo Jardim zagra z Lille (Sobota, 30 sierpnia, 17:00).

Zadowolony z sukcesu przeciwko Kanarkom, Kurzawa wypowiedział się w tej sprawie twierdząc: „My niestety nie wygraliśmy dwóch pierwszych spotkań, staraliśmy się poprawić nasze błędy i wdrożyć instrukcje trenera. Staramy się, aby wszyscy grali jako zespół, dzięki temu wygraliśmy, chcemy to utrzymać w następnych spotkaniach.”

Lewy 21 letni obrońca Monaco, spodziewa się ‚twardej gry’ przeciwko Lille. Jednak Kurzawa dodał, że Monaco ‚będzie mieć łatwiejsze zadanie’ iż Lille jest po ciężkim spotkaniu z Porto: „Będzie trochę łatwiej, ponieważ oni grali z Porto. Dla nas ten mecz jest bardzo ważny, musimy wygrać aby zbliżyć się do czołówki.” – zakończył.

Wreszcze zawodników odniósł się do fazy grupowej Ligi Mistrzów: „Chcę grać z wielkimi drużynami w obecności wielkich graczy.” – dodał.

You might also like

2 thoughts on “Kurzawa: "Musimy wygrać."

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *