Ocampos: Damy radę

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / www.asm-fc.com / Lucas Ocampos na treningu.


Jak wiemy, AS Monaco rozpoczęło sezon od falstartu w dwóch spotkaniach Ligowych. Niestety z powodów osobistych admini strony ASMonaco.pl nie mogli aktualizować serwisu na bieżąco za co możemy jedynie przeprosić. Lucas Ocampos, pomocnik AS Monaco udzielił krótkiego wywiadu na temat ostatnich spotkań ligowych, zbliżających się spotkaniach Ligi Mistrzów i o życiu w Monako.

Życie w Księstwie i sezon 2014-2015

-Jestem przyzwyczajony do życia w Monako i we Francuskim futbolu. Czuję się pewny siebie. Mam nadzieję, że to będzie swietny sezon dla Monaco. Niestety przegraliśmy dwa spotkania, ale i tak wierzę w nasz sukces w tym sezonie. Przede wszystkim, chcemy zagrać dobre mistrzostwa. Chcemy zagrać też dobrze w Lidze Mistrzów i mimo dwóch porażek, wierzymy w to nadal.

Liga Mistrzów

-Gra w Lidze Mistrzów to marzenie każdego gracza. To najlepsze rozgrywki w Europie, można je stawiać na takim samym poziomie jak Mistrzostwa Świata. Będzie trudno osiągnąć tam dobry wynik, ale gra na Stade Louis II każdego dnia nas motywuje jeszcze bardziej. Real Madryt, FC Barcelona, Manchester City… każdy chce grać przeciwko tym zespołom. Faza grupowa będzie dla nas bardzo skomplikowana.

Filozofia Jardim

-Trener dał nam nową fizję gry, potrzebujemy więcej niż roku na przyswojenie sobie tej taktyki. Na razie nie możemy tego udowodnić na boisku, ale jestem przekonany, że w najbliższych meczach, będziemy zbierać owoce naszej pracy przed sezonem. Kładziemy duży nacisk na technikę. Myślę, że mimo słabego początku, trener ma dalej zaufanie zawodników i zarządu. Damy radę, tego jestem pewien na 100 procent. – zakończył.

You might also like

4 thoughts on “Ocampos: Damy radę

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *