Oceny: Nantes – Monaco

Źródło tłumaczenia na polski: asmonaco.pl  / Oceny: Nantes – Monaco.


Przedstawiamy oceny pomeczowe z wygranego spotkania z Nantes.

SUBASIC – Bardzo dobra postawa naszego bramkarza z wyjątkiem głupiego faulu w polu karnym. Jednak szybko Danijel dał nam o nim zapomnieć broniąc jedenastkę. Prócz naprawy swojego błędu warto wspomnieć o pięknej interwencji w końcówce z spotkania.

FABINHO – Zdecydowanie za mało widzieliśmy Fabinho w akcjach ofensywnych. W defensywnie czasem też nieporadnie.

RAGGI – Obcinka, po której musieliśmy doświadczyć stres przy rzucie karnym. Kilka niepewnych interwencji, ale też nie zabrakło stanowczych wybić głową w przeciwnym kierunku naszej bramki.

CARVALHO – Kilka razy Ricardo mógł się pochwalić swoim doświadczeniem z boisk europejskich. Poza tym nic wielkiego, parę błędów.

KURZAWA – Jedno z lepszych spotkań Layvina w seniorskiej drużynie Monaco. Nie zabrakło rajdów lewą stroną, asysty, a także udanych interwencji w obronie. Złoty medal należy się za ofiarne wybicie prawie z leżącej już pozycji w samej końcówce.

TOULALAN – Rewelacyjne spotkanie! Kunszt piłkarski jaki mogliśmy zobaczyć pod autorstwem Toulalana nie zna granic. Zero strat, duża ilość odbiorów, same celne podania. Coś pięknego.

KONDOGBIA – Dobry występ jednego z głównych kandydatów na defensywnego pomocnika reprezentacji Francji. Kilka miłych dla oka zagrań.

MOUTINHO – Podobnie jak u pana wyżej. Niektóre ładne podania oraz zwody dały Joao dziś ocenę dobrą.

GERMAIN – Widziałem lepsze mecze w wykonaniu naszego wicekapitana. Udane przyjęcia przeplatały się z tymi gorszymi.

FALCAO – Poza bramką Radamela za dużo nie zdołaliśmy zobaczyć. Może wynika to z tego, że i nas w ofensywie nie było sporo, ale jeden strzał na bramkę przez prawie 70 minut to za mało.

OCAMPOS – Słabszy występ. Niewykorzystana dogodna szansa. Z Bordeaux było o wiele lepiej.

61′ MARTIAL – O meczu z Nantes „Toto” chciałby jak najszybciej zapomnieć. Totalnie nieudane niecałe półgodziny. Ocena nie najniższa ze względu na dwa celne podania w defensywie (dobrze, że trafiły do celu).

69′ BERBATOV – Nic specjalnego nazywany we Francji Berbabut nam nie pokazał. Osobiście chciałbym zobaczyć duet Falcao – Berbatov.

LEO JARDIM – Wciąż czekamy na ciekawszą ofensywę Leo, tę z Portugalii.

DAGHE MUNEGU – Bezsprzecznie tytuł za najlepszego zawodnika należy się Toulalanowi. Wystarczy obejrzeć pełne 90 minut.

NA MINUS – Totalnie w mecz nie wszedł Anthony Martial. Mimo młodego wieku muszę tutaj „wyróżnić” naszego napastnika. Miejmy nadzieję, że zmiana powrotna nigdy już nie będzie potrzebna. Masz jeszcze czas, do roboty!

WNIOSEK: Wciąż nie tak sobie wyobrażamy grę w tym sezonie. Nie chcemy chyba, żeby ona opierała się na szczęściu.

nantes
Zamieszczam także zaległe oceny z wyjazdowego spotkania z Bordeaux.
Red.: Maciej Jakubicz (dżejdżej)

You might also like

2 thoughts on “Oceny: Nantes – Monaco

  • jak mowilam obrona nie wpspol gra z linia pomocy, jest taka japa wielka, brak rozegrania pilki,… nie wiem o co chodzi, ale nantes w sumie tez niezle gralo wiec wynik mimo wszystko zasluzony. 🙂

    Reply
  • oceny dobre, martial dla mnie slabo zagral no i cara nic nie pogral bo za pozno wlazl, dla mnie ocampos powinien na lawce usiasc w przyszlym meczu bo obecnie gra wielki piach.

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *