Oficjalnie: Ferreira Carrasco 2019

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / asm-fc.com / Ferreira-Carrasco po przedłużeniu umowy.


O przedłużeniu umowy przez Yannicka Ferreira-Carrasco informowaliśmy już kilka razy. Vadim Wasiljew tą informację ogłosił, po wygranym spotkaniu przeciwko Arsenalu w Emirates Cup (1:0). Teraz mogliśmy tą informację również przeczytać na oficjalnej stronie internetowej ASMFC. Wasiljew i sam Ferreira-Carrasco z entuzjazmem podchodzili do podpisanej nowej umowy.

Bardzo zadowolony z przedłużenia umowy był, Ferreira-Carrasco. Pomocnik nie krył przyjemności kontynuowania przygody w Księstwie która ma trwać aż do 2019 roku.

„Jestem bardzo zadowolony, że mogę dalej uczestniczyć w tak ambitnym projekcie AS Monaco. Przedłużenie ze mną umowy jest prawdziwą oznaką zaufania władz klubu i pracowników. Perspektywa gry w Lidze Mistrzów z moim klubem znaczy dla mnie bardzo wiele.”

Tymczasem Wasiljew podkreślił wielkie znaczenie, jakie ma w klubie młodzież która gromadzona jest przy projekcie klubu.

„Yannick wygrał z Monaco Coupe Gambardella w 2011 roku. W tym sezonie będzie bronić barw Monaco w Lidze Mistrzów. To jest piękne, że możemy dać szansę gry zawodnikom młody, ale którzy prezentują już określony wysoki poziom. On miał wiele ofert z innych klubów, wybrał przedłużenie z naszym i jesteśmy bardzo zadowoleni, że chciał dalej uczestniczyć w tym wielkim projekcie.” – mowa o odrzuceniu kontraktu z Włoską Romą.

You might also like

4 thoughts on “Oficjalnie: Ferreira Carrasco 2019

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *