Oświadczenie klubu

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / asm-fc.com / Joao Moutinho w barwach aS Monaco.


W ostatnim czasie tworzy się wielkie zamieszanie wokół klubu. Ale nie w samym jej środku, a burza medialna w kwestii właściciela klubu jak i siedziby klubu która jest w Księstwie. W dzisiejszym dzienniku Le Parisien, można było przeczytać, że Monaco odstępuje od umowy wpłaty pieniędzy w dwóch ratach, aby utrzymać siedzibę w Księstwie. Mówi się o dwóch ratach po 25 mln euro.

OFICJALNIE Monaco szybko wystosowało oświadczenia, w który zaprzeczyło o tym, że klub nie chce wpłacić tych pieniędzy. Le Parisien i inne portale po prostu wyssały z palca informacje na temat tego wszystkiego co tworzy się wokół klubu.

OFICJALNIE Monaco wystosowało również oświadczenie, w którym jasno zaprzecza o jakimkolwiek udziale rządu w kwestii rozwiązania umowy pomiędy Football League i Monaco.

Można tylko rzecz, że LFP to skorumpowane przedsiębiorstwo, które nagle zachciało pieniędzy od Monaco. Gdy klub nie był w rękach Rosyjskiego magnata, LFP nawet przez całą długoletnią historię klubu, nie pomyślało o takiej umowie. Czyżby zbieg okoliczności? Jednak Monaco jest na tyle rozsądne, że wystosowało dosyć łagodne warunki tej umowy, ale 50 mln i tak według mediów i kibiców to zdecydowanie za duże pieniądze dla LFP.

You might also like

5 thoughts on “Oświadczenie klubu

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *