Umtiti za Mirina?

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / www.footballtop.com / Samuel Umtiti w barwach Olympique Lyon.


Odejście z Monaco Nicolasa Isimita Mirina do Saint Etienne zbliża się nieubłagalnie, choć z opóźnieniem, zawodnik powinien zostać zaprezentowany już w nowych barwach w najbliższych dniach. Według L’Equipe Monaco oczekuje zastępcy po byłym zawodniku Valenciennes, zastępca ma zostać Samuel Umtiti.

Jeśli mamy wierzyć Dauphine Libere, które ogłosiło tą wiadomośc w dzisiejszym wydaniu gazety, klub ze Stade Louis II jest bardzo zainteresowany, aby zatrudnić w swojej drużynie 20 latka.

Dowodzony klub pod batutą Jeana-Michela Aulasa, francuski obrońca w ciągu dwóch lat grał w różnych zespołach młodzieżowych reprezentacji Francji, a od zeszłego sezonu jest podstawowym graczem Olympique Lyon.

Kameruńczyk rozegrał mecz ostatnio przeciwko Mlada Bolesłav, na Stade Gerland, gdzie został przywitany bardzo dobrze przez publiczność, ten fakt może być oznaką pożegnania zawodnika z Lyonem.

 • Patrycja Matek

  Kolejny dobry transfer, ale obawiam sie, ze Lyon go tak latwo nie odda. ;/

  • Apis666666 .

   z Lyonu to myslalem, ze wladze zainteresuja sie troche Gomisem, ktory uciekl do Swansea…

 • AS MONACO

  No zapewne nie będzie to łatwa transakcja,ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to niebawem możemy zobaczyć Umtitiego w Monaco.