Wallace w Monaco?

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / www.asm-fc.com / Wallace w barwach Cruzeiro.


Według informacji dostarczonych przez znany portal A Bola, Monaco jest bardzo zainteresowane pozyskaniem 19 letniego Brazylijczyka Wallace, obecnie występującego w SC Braga. Monaco po ostatnich dwóch porażkach, jest gotowe zatrudnić zawodnika który w czerwcu opuścił Cruzeiro.

Według RMC, Wallace będzie zawodnikiem Monaco w najbliższych dniach! Ten zawodnik jest uważany za tak wielki talent jak inny Brazylijczyk grający w PSG – Marquinhos. W transferze ma również decydować agencja Jorge Mendesa, która posiada aż 60 procent praw do samego zainteresowanego.

Przypomnijmy, że Jorge Mendes i jego agencja zajmująca się prowadzeniem karier zawodników jest w szerokiej współpracy z Monaco. Ten fakt jest bardzo jasnym sygnałem dla tego transferu. Czekamy na nowego obrońcę, bo w obecnej sytuacji ten transfer wydaje się niezbędny.

 • AS MONACO

  No to czekamy na tego zawodnika mam nadzieje że niebawem dołączy do nas.

 • Patrycja Matek

  nie wiem czy za duzo tych mlodych nie mamy tutaj

 • LO309

  Ten Jorge Mendes to jest agentem prawie każdego. To musi być arcy pogaty człowiek.
  Co do samego piłkarza mółby się u nas pojawić. Skoro uważają go za wielki talent, to zapraszamy. Sam go osobiście nie widziałem.

  • Coś w tym jest właśnie…. Samymi młodymi może być ciężko ugrać coś więcej.

 • Negativee

  Monaco obiera bardzo dobry kierunek, ale powinni również zainwestować w kilku doświadczonych piłkarzy bo samą młodzieżą daleko nie zajadą. Najwazniejsze by Falcao został do końca sezonu i przeszedł ktoś już ukształtowany i dobry w miejsce Jamesa. Gaitan ? Costa ? O nich się pisało w prasie ostatnio.

  • Chyba przyjście Gaitana i Costy jest zawieszone z tego co wiem. W prasie o tym piszą, ale są to tylko domysły. Wiadomo, karuzela musi się kręcić wokół klubu, ale nie ma co oczekiwać cudów transferowych teraz.

   Jardim musi skleić wszystko w całość i grać tym co ma. Zobaczymy.