Wypowiedzi pomeczowe

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: asm-fc.com / Piłkarze po strzeleniu gola przeciwko Arsenalu.


Po zwycięstwie nad Arsenalem (0:1), wypowiedzi pomeczowych udzielił m.in Leonardo Jardim, napastnik Radamel Falcao, pomocnik Tiémoué Bakayoko oraz kapitan drużyny w tym dniu, obrońca Andrea Raggi.

Wszyscy byli zgodni w tym co mówili, że Monaco rozegrało ‚wielki pecz przeciwko wielkiej drużynie.’

Bakayoko: Trener mnie wystawił tak szybko, ale nie żałuję tego. To zwycięstwo nie było słabą dyspozycją Arsenalu, tylko stawialiśmy od początku twarde warunki. Wygrana cieszy.

Jardim: To było miłewygrać, zwłaszcza tutaj, na Emirates Stadium. To był dobry test dla zespołu. Gra z klubami z LM jest bardzo korzystna dla nas, szczególnie w związku z grą w tych rozgrywkach. Wierzę, że dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu zawodników, zespół w sezonie będzie jeszcze lepszy.

Falcao: Cóż mogę powiedzieć, zdobyłem gola i jestem szczęśliwy z wygranej drużyny. Mam nadzieję, że nadal będziemy tak świetnie się spisywać, a nasza forma dalej będzie wysoka.

Raggi: Dziś jestem bardzo dumny, że zostałem mianowany kapitanem Monaco i dziękuje trenerowi za powierzenie mi tej odpowiedzialności.

  • AS MONACO

    Brawo panowie to był dobry mecz teraz czas na rozgrywki ligowe zobaczymy jak nam tam pójdzie.

  • LO309

    Świetnie, ze wygrali, bo Arsenal grał w pełnym składzie. Cieszy oczywiśćie gol Falcao.

  • Apis666666 .

    nie wiem, czy Raggi jest az tak dobrym motywatorem i psychicznym motorem napedowym, zeby dawac mu opaske. choc ze starej „swiezej” gwardii tylko on zostal, wiec moze i slusznie.