Zaległe oceny z Lorient

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / www.asmonaco.pl / Oceny po meczu z Lorient


Wstawiamy zaległe oceny i grafikę po pierwszym przegranym meczu z Lorient. Niestety z powodów osobistych wstawienie tego wpisu nie było dostępne, ale jak mawia przysłowie – lepiej późno niż wcale. Link do pełnej grafiki: Oceny graficzne

SUBASIC – Jest to najtrudniejsza postać do oceny. Jego jedynym kontaktem z piłką było dwukrotne wyciągnięcie jej z siatki. Przy bramkach był bez szans.

DIRAR – Najbardziej aktywny z linii obrony, mimo że debiutował na swojej pozycji w meczu o stawkę. Mógłbyś Nabil tylko jeszcze popracować nad celnością podań.

CARVALHO – Nie wiem jak to wyglądało w szkole, ale myślę, że mistrzem od spóźnień był właśnie Carvalho. Może wiek już robi swoje, ale dzisiejszy występ był niegodny tak doświadczonego zawodnika. Do tego dość wczesna czerwona kartka, która prawdopodobnie wypaczyła wynik spotkania.

ABDENNOUR – Było to dotychczas najgorsze spotkanie w barwach Monaco. Dwie bramki niestety musi wziąć na siebie. Faul w polu karnym oraz niecelne podanie do środka pola, po którym oglądaliśmy nieszczęsne dla nas momenty.

KURZAWA – Chęci udziału w akcjach ofensywnych były, ale wszystko wyglądało to za chaotycznie. Niczym szczególnym nasz jedyny polski akcent się nie wyróżnił.

BAKAYOKO – Fatalny występ. Nie jestem w stanie dać wyższej oceny chłopakowi, który przez 30 minut nie potrafił celnie podać. Mam nadzieję, że następnie nasz nabytek zaprezentuje się jak w turnieju z Arsenalem.

KONDOGBIA – Ładna sztuczka techniczka w pierwszej połowie. Nienaganny występ, ale może lepiej prezentowałby się duet defensywnych z Toulalanem?

FERREIRA-CARRASCO – Z dwójki skrzydłowych wybrałbym tego z Belgii.

MOUTINHO – Jeden z czołówki tych „droższych” nie błyszczał. Zagrał na pozycji Jamesa i osobiście uważam, że w dramatycznych sytuacjach taka postać powinna brać ciężar gry na siebie.

OCAMPOS – Łukasz miewałeś lepsze występy. Liczymy na takie.

BERBATOV – Sporo niewykorzystanych szans. Zabrakło okrzyku „Berbabut!”.

GERMAIN – Wszedł i na pewno nie zaszkodził zespołowi, ale czy pomógł?

FALCAO – Zrobił co do niego należało. Przywitany gromkimi brawami podziękował kibicom pewnie wykorzystując karnego.

MARTIAL – Krótki występ naszego młodego napastnika. Nie za wiele mógł wskórać mimo swoich wielkich umiejętności.

LEO JARDIM – Miejmy nadzieję, że ten mecz nie miał podsumować nam letnich przygotowań. Dowiedz się Leo co nie wypaliło i za tydzień pokaż wszystkim na co cię stać.

DAGHE MUNEGU – Ten tytuł będę przydzielał najlepszemu zawodnikowi drużyny. W tym meczu takiego nie zauważyłem…
NA MINUS – Zdecydowanie na minus zagrał dzisiaj środek obrony. Dwie „zawalone” bramki czy czerwona kartka? Z dwojga złego wybrałem to pierwsze. Mam nadzieję, że to ostatni raz Aymen.

WNIOSEK: Z taką grą w europejskich rozgrywkach nie mamy na co liczyć. Wierzę, że to ostatnia taka nieudana konfrontacja i żadne wzmocnienia nie będą potrzebne.

You might also like

One thought on “Zaległe oceny z Lorient

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *