Zamieszanie na Twitterze

Źródło tłumaczenia na polski: asmonaco.pl / Twitter Falcao.


Chwilę po ostatnim gwizdku sędziego (ASM – LOSC) na oficjalnym Twitterze Radamela Falcao pojawił się wpis na temat przejścia do Realu Madryt.

Od razu hiszpańskie media podchwyciły okazję do opisania sensacji na swoich portalach. Kolumbijczyk podkreślił, że gra dla Realu była jego marzeniem. Natomiast poniższy post został od razu usunięty.

BwTWR0FIEAAbVU5

 

Chwilę później Radamel sprostował informację, że on o tym wpisie nic nie wie i ktoś musiał posłużyć się Photoshopem.

2

Ostatecznie nie wiadomo gdzie wyląduje znany El Tigre. Dzisiejsza obecność na trybunach raczej przekreśliła kolejne występy w barwach czerwono-białych. W potencjalnych nowych klubach wymienia się teraz głównie Real Madryt, Manchester City oraz Arsenal Londyn. Wszystkiego dowiemy się już jutro, bowiem możliwość zmiany otoczenia kończy się 31 sierpnia o godzinie 23:59.

 • MateoASM

  Ten wpis mial miejsce, ktos sie wlamal na strone albo on sam to napisal i to usunal bo cos w negocjacjach nie bylo tak, co nie zmienia faktu, ze pokazal znow brak szacunku dla Monaco, mowil jedno – zrobil drugie. WIELKi kibic Atletico przechodzi do Realu haha. 🙂 Niech idzie bo dosc mielismy juz takich darmozjadow ktorzy nie wiedza czego chca. 🙂

 • robobob
 • Patrycja Matek

  Niech juz odejdzie i nie robi sam wstydu przed soba. 🙂 Licze tylko na duza kase za niego.

  • AS MONACO

   Podobno miał na 100% zostać, tak jeszcze pisaliście 2 dni temu …

 • AS MONACO

  Niech już lepiej odejdzie bo już mam dość tego, całe okienko mówiło się o odejściu Jamesa i Falcao jeden już wyjebał więc pora na drugiego.