"Ambicje pozostają takie same."

Źródło tłumaczenia na polski: asmonaco.pl / www.asm-fc.com / Layvin Kurzawa w barwach Monaco.


Layvin Kurzawa znów zabrał głos na temat transferów AS Monaco, a raczej ich brak. Z klubem pożegnali w jednym okienku transferowym dwie gwiazdy Monaco: James Rodriguez oraz Radamel Falcao który tej nocy został wypożyczony do Manchesteru United. Kurzawa mimo to stwierdził, że klub ma nadal te same cele bo w zespole jest wielu innych wielkich graczy.

„Nie wiem co powiedzieć. Nic na to nie poradzę. Gwiazdy zespołu są oddawane gdzie indziej. Możemy oglądać jedynie to co się dzieje i czekać tak samo jak kibice.”

„Projekt na pewno się trochę zmienił. Zespół będzie się teraz opierać na wychowankach i na młodych graczach którzy mają wiele do zaoferowania. Zobaczymy co to będzie, ale mam dobre nadzieję co do Monaco. Myślę, że to nie będzie wszystko już take samo, bo nie mamy tych graczy już ze sobą.”

„Moje ambicje są takie same, wciąż mamy wspaniałych graczy w zespole. Mamy graczy, takich jak Berbatov, Toulalan, Moutinho, którzy są tam jeszcze dzisiaj, także ambicje pozostają takie same.”

You might also like

3 thoughts on “"Ambicje pozostają takie same."

  • Co do młodych i wychowanków to się zgadzam musimy dać im szanse.
    Co do celów to pewnie nie będzie tak łatwo je zrealizować bo tak wielkich stratach,my nic na to nie poradzimy musimy czekać na dalszy przebieg gry naszych zawodników.

    Reply
  • Po odejściu dwóch wielkich gwiazd wlaka o mistrzostwo będzie o wile cięższa.

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *