"Falcao pożegnał się z nami."

Źródło tłumaczenia na polski: asmonaco.pl / www.asm-fc.com / Berbatov po zdobyciu gola.


Dimitar Berbatov, autor jedynego gola dla Monaco w spotkaniu z Lille, zabrał głos na temat ostatnich poczynań drużyny i transferów w klubie. Berbatov stwierdził, ze Monaco bardzo powoli wchodzi w sezon, ale to sytuacja przejściowa według Bułgara.

„Nie wiem co inni uważają, ale według mnie to sytuacja przejściowa, brakuje w drużynie jeszcze porozumienia w niektórych fragmentach gry. Każde spotkanie z naszym udziałem jest lepsze, ale w meczu z Lille przespaliśmy pierwszą połowę.”

„Jeśli chodzi o transfery w klubie, nie mam zamiaru się wypowiadać. Wiem tylko jedno, że Falcao pożegnał się znami w bardzo szybkim tempie. Mamy też innych graczy i musimy z nich korzystać. Jesteśmy zespołem, nie pojedyńczymi jednostkami, trzymamy się razem więc nie widzę powodów do paniki w ostatnim czasie. Wyniki przyjdą na pewno już niedługo.”

„Ambicje klubu nie zmieniły się, ale niektóre sytuacje trzeba było zmienić w klubie, nie zawsze ma się to czego się chce.”

You might also like

4 thoughts on “"Falcao pożegnał się z nami."

 • Falcao uciekl jak szczur ;D ale moze to i lepiej 😉 Berbatov teraz nr.1 na ataku. Berba i tak daje wiele, ale nie ma kogos na srodek ciagle.. chyba, ze nasz mistrzowski zarzad zrobil jakis ruch w ciagu ostatniego dnia na co sie raczej nie zanosi

  Reply
  • Uciekł jak szczur?haha a czego się spodziewałaś po Kolesiu ,który przyszedł do słabej ligii francuskiej mając oferty z silniejszych lig? Przecież to nie był przypadek ,że wybrał Monaco – siano ruskich go skusiło. I po prostu przejrzał na oczy – jest w najlepszym wieku dla piłkarza,a w lidzę gdzie są tylko 2 mocne kluby ,a reszta to ogórki nie rozwija się. Nie dziw mu się.,że wybrał Premier League.

   Reply
   • Spodziewaliśmy się jedynie tego, że zaprezentuje się w tym sezonie i w tej ‚słabej lidze francuskiej’ pokaże na co go stać tak naprawdę. Jasne, transfer do Ligi Angielskiej i United to dobry ruch czysto piłkarski, ale po co było zwlekać do ostatniej minuty? Nagle mu się odwidziała gra w barwach Monaco? Ech… jeszcze te wypowiedzi 3 dni temu na temat LM i jego występów w tej sferze. W tym sezonie nie pogra sobie w LM kolejny rok.
    Ja osobiście mam taką nadzieję, że tam nie odniesie znów kontuzji, bo kontuzja więzadeł to nie są przelewki. Podobobno po sezonie Manchester tak czy owak, musi wypłacić te 55 milionów, nie dostaliśmy ich teraz i jest to wypożyczenie z powodu Fair Play.
    Gdyby miesiąc temu odszedł, moglibyśmy kogoś sprowadzić zapewne, jeśli nasz szanowny zarząd miał taki zamiar ogólnie.
    Liczę na Lacinę Traore, bo to naprawdę dobry napastnik, a w Monaco nie dostał jeszcze szansy.

    Reply
 • I bardzo dobrze że wyjebał niech idzie, teraz więcej szans dostaną Martial i Germain,no i wróci do zdrowia Traore.

  Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *