"Nie ma problemów finansowych."

Źródło tłumaczenia na polski: asmonaco.pl / www.asm-fc.com / Wadim Wasiljew – wiceprezes i Kondogbia.


Wadim Wasiljew, wiceprezes i dyrektor generalny AS Monaco, wypowiedział się na temat odejścia Radamela Falcao do Manchesteru United. Oświadczenie wydano na oficjalnej stronie internetowej klubu oraz na popularnym ostatnio Twitterze, oraz na łamach L’Equipe.

„Przykro mi jest, że nasi kibice są niezadowoleni z takiego faktu, że Falcao opuścił klub. Ale czuliśmy, że ten gracz wyraził chęć odejścia do Manchesteru United, byłoby to niezgodne zablokować ten transfer. To ciekawe, że dziś największe kluby, chcą zatrudniać naszych graczy. Ale nasz projekt się nie skończył, mamy nadal zamiar rozwijać się i dać z siebie wszystko, aby to był najlepszy sezon. Nie ma problemów finansowych, nie mamy problemów w tej kwestii i kibice nie mają o co się martwić.”

„Życzę jak najlepiej Radamel tobie w United, ale jestem pewien, że bez ciebie będziemy mieli dobry wynik w tym sezonie.”

You might also like

4 thoughts on “"Nie ma problemów finansowych."

 • Nie ma problemów finansowych a gdzie transfery bo jak na razie to jest u nas wielka wyprzedasz,a jeśli kogoś sprowadzamy to tylko wypożyczenie lub wolnych graczy.

  Reply
 • Nie wierzę, że nie ma jak by nie byo to znów była by jakaś bomba transferowa.

  Reply
  • Jak miała być skoro czasu po prostu na to nie było? Falcao nagle chciał odejścia, z dnia na dzień praktycznie…. Zarząd dał ciała w oknie transferowym, bo podobno według nich mamy czym grać.
   PS. Jak nie wierzysz to uwierz, bo płynność finansowa w klubie jak najbardziej jest, gorzej z inwestycją Rybolovleva.

   Reply
 • Drugiego PSG nie będzie.

  Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *