Transfery na żywo!

Źródło tłumaczenia na polski: asmonaco.pl / Falcao w Manchesterze United?


01:38: Powołując sięna źródła dostarczone z Loreint, Alain Traore zagra w Monaco. Saga trwa..

01:12 : Agent Alaina Traore uważa, że transfer jego gracza spalił na panewce.

01:06 : Wszystkie źródła podają, że kilka minut temu  Radamel Falcao podpisał kontrakt z Manchesterem United.

00:42 : Według różnych źródeł, Alain Traore nie dołączy do klubu na Skale.  Agent piłkarza na łamach infosport+ stwierdził zakończenie wypożyczenia gracza. AS Monaco najwyraźniej zmieniło zdanie.

00:26 : Liga Angielska przedłużyła czas dla transferów z udziałem Arsenalu, Hull i Manchesteru United. Dzięki czemu ostatnia finalizacja transferu Falcao zostanie zakończona.

00:00: O północy okno transferowe zakończone. Radamel Falcao i Manchester United nie poinformowali o formalizacji transferu. Ale jest prawdopodobne, ze oficjalne dokumenty zostały złożone w odpowiednim czasie.

22:22: W programie infosport,+, Laurent Schmitt ogłosił, że jego zawodnik Alain Traoré (FC Lorient) zagra w AS Monaco.
20:35: Gilvan de Pinho Tavares, prezez Cruzeiro, ogłosił odrzucenie oferty od AS Monaco w kwocie 10 mln euro za Evertona Ribeiro. Dodał też, że nie sądzi, że Monaco zaproponuje nową ofertę, choćzawodnik zgodził się na dołączenie do Księstwa.
20:15: Radamel Falcao przybył do Carrington, centrum szkoleniowego Manchesteru United.
19:33: PSV poinformowało oficjalnie, że Isimat Mirin jest zawodnikiem PSV. Zawodnik został wypożyczony!
19:11: Nicolas Isimat-Mirin zdał swoje badania lekarskie pomyślnie.
18:46: Everton Ribeiro, 25 lat… został powołany przez Dungę na nadchodzące spotkania. Według strony internetowej lancenet.com.br, AS Monaco wysłało do Cruzeiro ofertę 10 milionów euro!
 14:20: Real Madryt zapowiada podpisanie kontraktu z Chicharito. Meksykański napastnik powinien być zastąpiony przez Radamel Falcao do Manchesteru United.
13:33: Matheus Pereira, pomocnik Brazylijski (18 lat), obecnie zawodnik Sportingu Lizbona, ma przejść badania w klubie!
13:33: Według The Telegraph, do AS Monaco zawita Roberto Soldado, który miałby zastąpić w Monaco Radamela Falcao. Transfer ma być szacowany na 16 mln euro. Inne opcje dla Monaco to Danny Welbeck (Manchester United) oraz Wilfred Bony (Swansea). Czy Monaco da radę sprowadzić w tak krótkim czasie napastnika?!
11:51: Sky Sports Donosi, ze Falcao zostanie wypożyczony za 10 mln euro z opcją pierwokupu po sezonie za 55 mln euro.
11:21: Nicolas Isimat-Mirin udał się do Holandii w celu dopięcia na ostatni guzik transferu do PSV.
11:00: Hiszpański dziennik informuje, że Falcao odejdzie do Manchesteru za 65 mln euro. Ma podpisać z klubem 4 letni kontrakt. Tym samym Falcao nie zagra w tym sezonie w Lidze Mistrzów!
09:25: Dziś rano Falcao miał pojechać do Manchesteru. Zawodnik będzie rywalizować w składzie z Rooneyem i Van Persim. Natomiast do Realu Madryt ma powędrować Javier Hernandez.
08:09: Wszystko wskazuje na to, że Radamel Falcao opuści AS Monaco na rzecz Manchesteru United! Zawodnik był na celowniku Realu, Manchesteru City i Juventusu.
00:00: Nic nowego nie zostało ogłoszone w kwestii przybycia do Monaco Cristiana Rodrigueza, pomocnik Atletico Madryt był blisko Monaco, jednak jego przybycie na Stade Louis II przycichło.

You might also like

4 thoughts on “Transfery na żywo!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *