Występy w reprezentacji

W poniedziałek, czterech graczy AS Monaco wystąpiło w swoich młodzieżowych reprezentajach. Byli to m.in: Geoffrey Kondogbia, Anthony Martial, Abdou Diallo i Wallace Fortuna dos Santos.

Dwaj pierwsi z nich zagrali w Auxerre w meczu przeciwko Islandii, gdzie drużyna Francji zremisowała 1:1. Pierwszy był kapitanem zespołu, grał cały mecz, podczas gdy były gracz Lyonu 15 minut przed końcem spotkania został zmieniony przez Sansona z Montpellier.

Natomiast Abdou Diallo zagrał swoje spotkanie w kategorii wiekowej U19 przeciwko Belgii (7:0). Na końcu Wallace rozegrał spotkanie przeciwko Libii (2:2). Był to mecz kategorii wiekowej U21. Zawodnik szkolony w Doha, rozegrał również dwa inne spotkania przeciwko Katarze U23 (4:0) i Palestynie U23 (3:0). Przegranej zaznał Portugalczyk Joao Moutinho, jego reprezentacja Portugalii uległa Albanii 0:1 na otwarcie pierwszego meczu Eliminacji Mistrzostw Świata w 2016 roku. Nabil Dirar natomiast wygrał swoje spotkanie reprezentacyjne z Libią 3:0. Reprezentant Maroka zaprezentował się bardzo dobrze.

Własne

You might also like

One thought on “Występy w reprezentacji

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *