„Lacina to fantastyczny facet.”

Yannick Ferreira-Carrasco to niewątpliwie bohater sobotniego spotkania z Bastią. Zawodnik oprócz bramki, zdobył dwie asysty. Pomocnik Monaco nie krył zadowolenia po zwycięstwie, jednocześnie dodając, że wynik tego meczu powinien być znacznie wyższy.

„Z przebiegu spotkania jestem zadowolony, oczywiście strzelanie goli i asystowanie to moja rola na boisku, ale trzeba powiedzieć jasno, że ten wynik meczu powinien być znacznie wyższy dla nas. W każdym spotkaniu ligowym, marnujemy 100 procentowe okazje. Na liście strzelców powinno widnieć jeszcze kilka innych nazwisk. Bastia to mocna drużyna, mieli też 2-3 dobre okazje do zdobycia gola, ale nasza nieskuteczność jest bardzo niepokojąca.”

Zawodnik również zabrał głos ws. Laciny Traore który dopiero od niedawna występuje w podstawowej jedenastce.

„Lacina to fantastyczny facet, doskonale się z nim rozumiemy, oczywiście ma jeszcze braki kondycyjne i fizyczne, ale na obecną chwilę nadrabia to walecznością na boisku. Szkoda, że nie zdobył gola, miał na to kilka bardzo dobrych okazji, ale on sam wie, że z każdym meczem będzie lepiej, a bramki przyjdą z czasem.”