Występy reprezentacyjne

Francja U21 również wygrała swój mecz wynik tego spotkania to 2:0 przeciwko Szwecji w Le Mans. Geoffrey Kondogbia rozegrał całespotkanie i strzelił bramkę z głowy w 81 minucie. W całym spotkaniu wystąpił również Layvin Kurzawa. Anthony Martial zastąpił innego gracza po godzinie gry. Wcześniej drużyna U19 wygrała z Liechtenstein 6:0. To drugi sukces po spotkaniu z Macedonią przedwczoraj. Abdou Diallo grał oba mecze w całości. W poniedziałek zostanie rozegrany mecz z Bośnią i Hercegowiną.

Brazylia pokonała Boliwię 3:1 w towarzyskim meczu w Cuiaba ostatniego wieczoru. Fabinho był szczególnie zaangażowany przy pierwszej bramce. Wallace tymczasem grał całe spotkanie! Brazylijczycy następnie zagrają ze Stanami Zjednoczonymi U23 w nocy.

Debiut Fernando Santosa, w roli trenera reprezentacji Portugalii nie zostanie dobrze zapamiętany. Reprezetancja Francji pokonała Portugalię 2:1. Ricardo Carvalho rozegrał większość spotkania, wracając po trzech latach nieobecności. Moutinho rozegrał całe pełne 90 minut w spotkaniu.

Kadra reprezetancji Nigerri wrac z Eldersonem Echiejile wygrała w Sudanie 1:0. Belgia wraz YFR wygrało 6:0 z Andorą w ramach Euro 2016. Chorwacja z Danijelem Subasicem odniosło zwycięstwo nad Bułgarią 1:0. Wreszczie Tunezja z Abdennourem zremisowała swoje spotkanie 0:0 z Senegalem.

You might also like

One thought on “Występy reprezentacyjne

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *