Gourcuff w Monaco?

Yoann Gourcuff (28lat) według L’Equipe ma zamiar w tym oknie transferowym zmienić barwy klubowe. W ostatnim czasie były piłkarz m.in Milanu i Bordeaux był łączony z przenosinami do Stade Rennes. Jednak tam sprawa jest trudna, zarobki piłkarza są nie do zaakceptowania przez Rennes. Transfer więc stoi w martwym punkcie.

Na horyzoncie jednak pokazało się Monaco, które chętnie pozyska gracza Lyonu. Trener Monaco, Leonardo Jardim szuka do swojej układanki właśnie takiego gracza co Gourcuff. Monaco ma zamiar zaproponować pilkarzowi 3 letni kontrakt. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.

  • AS MONACO

    Wolałbym kogoś innego;/

  • MONACO

    Bardzo dobry zawodnik KUPMY GO !!

  • Gourcuff jest obecnie bez klubu, także można go pozyskać za darmo. Wydaje mi się, że Monaco byłoby w stanie pokryć jego żądania finansowe. Byłby to na pewno ciekawy transfer, o ile Francuz wróciłby do pełni dyspozycji i pokazałby swój nieprzeciętny talent. W Milanie miał być nowym Kaką, a w reprezentacji Trójkolorowych nowym Zidanem. Gourcuff musi za wszelką cenę udowodnić swoją wartość już w nadchodzącym sezonie. Inaczej czeka go emerytura w krajach arabskich lub MLS.