Garść plotek ws. Mbappe

Według ostatnich bulwarowych gazet i portali, AS Monaco odrzuca wszystkie oferty za Kyliana Mbappe. Ostatnia oferta która wpłynęła do Księstwa opiewała ponoć na 110 milionów euro. 18-latek jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Od początku sezonu nastoletni napastnik/skrzydłowy zdobył 19 goli i zanotował 11 asyst we wszystkich rozgrywkach. Jego wyśmienita forma zwróciła uwagę innych klubów. Chętnych do jego pozyskania jest wielu, wymienia się całą Europę. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, „Królewscy” bez problemu zaproponowali za niego 80 milionów euro. Monaco odrzuciło ofertę.
Według informacji dziennikarzy z La Liga, do Monaco właśnie wpłynęła oferta w wysokości 110 milionów euro.
Nie podano, kto dokładnie złożył tak wysoką propozycję. Wiadomo tylko, że był to klub z Premier League. Włodarze Monaco nie zdecydowali się jednak na negocjacje z nim i odrzucili ofertę ponownie.
Ich zdaniem Mbappé, który przecież dopiero rozpoczyna swoją karierę, jest na ten moment bezcenny i ma pozostać w klubie. Już niebawem będzie można spodziewać się ofert za niego nawet w wysokości 150 milionów euro, które też mogą byc odrzucone. Zarząd klubu ma przedłużyć po sezonie umowę z samym zawodnikiem do 2022 roku.
Czy te oferty istnieją? Wiedzą to tylko i wyłącznie „dziennikarze” z ASinfo. Te informacje traktujmy z przymrurzeniem oka, bo władze klubu w oficjalnym oświadczeniu ogłosiły, że Mbappe zostanie w Monaco, a sam zainteresowany potwierdził te doniesienie. Nie chcemy bawić się w brukowce, ale tą jedyną adnotację umieszczamy w tym charakterze.

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *