Mbappe o swojej dyspozycji

Kylian Mbappe strzelił wczoraj kolejne dwa gole, a jego Monaco pokonało na wyjeździe Caen 3:0. Napastnik nie uważa jednak, żeby jego dotychczasowy dorobek strzelecki można było uznać za nadzwyczajny.
– Nie powiedziałbym, że robię coś niezwykłego. Niezwykły dorobek strzelecki mają gracze, którzy są w stanie zdobyć na oko 60 goli, a moje wyniki nie są tak okazałe jak innych topowych graczy. W związku z tym nie uważam mojego dorobku strzeleckiego za jakiś wybitny, choć na pewno mam obecnie dobrą passę dzięki dobrej grze partnerów również.
– Przepraszam, ale nie patrzę na to, co pisze się w angielskiej prasie i z dużym spokojem przyjmuję wiadomości o zainteresowaniu innych klubów. To normalne, że nasza drużyna jest obecnie na topie w mediach, ale informacje podające w gazetach są śmieszne i niepoważne. Nie mam zamiaru odchodzić, a pytania ciągłe na temat odejścia są już męczące. Codziennie wstaję i jak wszyscy inni idę trenować. Każdego dnia staram się podnosić swoje umiejętności i jak na razie wychodzi to dobrze. Nie widzę powodów bym miał odchodzić po sezonie, Pan Vadim Vasiljew uspokoił mnie, że nikt nie chce bym odchodził z klubu.
Przypomnijmy, że rozchwytywany Kylian Mbappe zdobył dla Monaco 12 goli w lidze, dwa w Pucharze Francji, trzy w Pucharze Ligi oraz dwa w Lidze Mistrzów.

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *