MACRON, włoska firma odzieżowa specjalizująca się w produkcji wyczynowej odzieży sportowej, powstała w 1972 roku. W roku 2001 Macron został oficjalnym dostawcą sprzętu dla Bologna FC 1902 – był to pierwszy krok do dzisiejszej pozycji lidera na włoskim rynku odzieży sportowej. Aktualnie w odzieży Macron występują między innymi:

Od Włoch do Japonii, poprzez całą Europę, USA, Kanadę i Australię Macron zaopatruje amatorskich i profesjonalnych sportowców na całym świecie.

Pasja, kreatywność, ciężka praca: to są nasze zasady!
Dla tych, którzy sport uprawiają z pełnym zaangażowaniem, ciężko pracując na treningach, aby osiągać jak najlepsze wyniki, ale też dla własnej przyjemności.

Macron projektuje i produkuje odzież dla sportowców, ale również dzieli z nimi ich pasje, radości i problemy. Rozumiemy wagę, jaką odgrywa specjalistyczna odzież w dzisiejszym sporcie. Naszym zadaniem jest jak najlepsze usatysfakcjonowanie potrzeb wszystkich, pracujących w pocie czoła sportowców. Dlatego też każdego dnia pracujemy nad tym aby nasza oferta spełniała wysokie wymagania naszych klientów. Stale poszukujemy innowacji – nowych materiałów, krojów i innych rozwiązań. Przyłącz się do nas!

google.com