Giuly przeniesie się do Ajaccio ponieważ popadł w konflikt z trenerem?

Podczas gdy latem ubiegłego roku, Ludovic Giuly podpisał kontrakt z AS Monaco wszyscy podeszli do tej informacji bardzo ekscytująco, po przybyciu Claudio Ranierego, sytuacja zmieniła się radykalnie. Zawodnik został jako pierwszy usuniety z kursu w Austrii. Zawodnik dalej nie chce odejść mimo, że dostał ofertę powrotu do Ligue 1.

Rzeczywiście według ostatnich doniesień, klub z Ajaccio jest zainteresowany usługami doświadczonego piłkarza. Pytanie brzmi czy sam zawodnik skłoni się ku takiemu rozwiązaniu.

Według mojej opinii ta decyzja trenera jest znacząco haniebna, zawodnik który dał wiele klubowi i zapisał się w kartach historii jest niezwykle źle potraktowany, mimo faktu, że w ostatnim sezonie prezentował się bardzo przyzwoicie. Przypomnijmy, że Claudio Ranieri trenował Romę wtedy gdy Giuly występował w Rzymskiej ekipie.

 • roqq

  Gdy tłumaczyłem tego newsa dzisiaj to popadłem w niemałe oburzenie. Gość do nasz przyszedł po to aby nam pomóc, przyszłość nasza niebyła jasna a i tak dał nam wiele zdobywają kilka godnych uwagi goli… a teraz? Wyrzucany jak śmieć? To dla mnie jest nie okej i Ranieri ma u mnie zdecydowanego minusa….. gość przychodzi i od razu robi sobie porządki … traktuje Giuly’iego jak jakiegoś leszcza i nie zabiera go na żadne zgrupowanie.. chyba coś tu nie halo? bo w mojej opinii ten zawodnik mimo zaawansowanego wieku daje nam spore doświadczenie.

 • AS MONACO

  tak szkoda Ludovica to dobry zawodnik bardzo by się przydał druzynie nie rozumiem postawy Claudio Ranieriego

 • Armandi

  Link do meczu z N’castle:
  http://www.coolsport.tv/stream1.php

 • roqq

  niestety przegrana z NUFC 1:0. Ale prognoza na sezon jest dobra, w końcu testowaliśmy różne warianty.