Sparingi: Gol Eysserica! AS Monaco 1:0 Dynamo Kijów

Po początkowym wysokim zwycięstwie nad przeciwnikiem, AS Monaco dokonało tym razem skromnego zwycięstwa z innym dobrym zespołem Dynamem Kijów. Pomimo dobrego poziomu przeciwnika, Claudio Ranieri i spółka godnie się zaprezentowali i konkretnie Valentin Eysseric który zdobył gola z wolnego tuż po przerwie.
W pierwszych pół godzinach nie zanosiło się na gola, ale Valentin Eysseric znakomicie uderzył i zdobył ładnego gola. Warto dodać, że były Les Asemiste Lukman Haruna zostały odesłany z boisku ponieważ faulował Nampalysa Mendy w 77 minucie.
Monaco w pierwszej połowie: Hostis – Marester, Raggi, Kagelmacher, Pinteaux – Coulibaly (Cap.), Tziolis – K.Diaz, Koman, Pandor – Barazite.
Monako w drugiej połowie: Sourzac – Adriano, pracy, Wolf, Kurzawa – Mendy, Dumont – Dirar Eysseric – Ferreira-Carrasco, Germain
Dynamo Kijów: Bojko (Koval, 46-te) – Danilo Silva, Betão, Mikhalik, Kacheridi – Vukojevic (Garmash, 46-cia), Haruna – Kranjcar, Yarmolenko (Ninkovic, +57-ty), Gusiew (Dudu, 46-gie) – Ideye (Mehmedi, 57-cia )
Jest to drugie zwycięstwo piłkarzy AS Monaco w sparingu który był bardzo ważny. Miejmy nadzieję, że drużyna prowadzona przez Claudio Ranieri osiągnie w sezonie również imponujące rezultaty.

You might also like

One thought on “Sparingi: Gol Eysserica! AS Monaco 1:0 Dynamo Kijów

  • Kolejne wygrane spotkanie, oby tak dalej. Za rok trzeba wracać do Ligue 1 bo z tą kadrą nie zdobyć tego celu byłoby hańbą. Myślę jednak, że Ranieri stary lis poukłada nas i przygotuje godnie do sezonu.

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *