Sparingi: Gol Eysserica! AS Monaco 1:0 Dynamo Kijów

Po początkowym wysokim zwycięstwie nad przeciwnikiem, AS Monaco dokonało tym razem skromnego zwycięstwa z innym dobrym zespołem Dynamem Kijów. Pomimo dobrego poziomu przeciwnika, Claudio Ranieri i spółka godnie się zaprezentowali i konkretnie Valentin Eysseric który zdobył gola z wolnego tuż po przerwie.

W pierwszych pół godzinach nie zanosiło się na gola, ale Valentin Eysseric znakomicie uderzył i zdobył ładnego gola. Warto dodać, że były Les Asemiste Lukman Haruna zostały odesłany z boisku ponieważ faulował Nampalysa Mendy w 77 minucie.

Monaco w pierwszej połowie: Hostis – Marester, Raggi, Kagelmacher, Pinteaux – Coulibaly (Cap.), Tziolis – K.Diaz, Koman, Pandor – Barazite.
Monako w drugiej połowie: Sourzac – Adriano, pracy, Wolf, Kurzawa – Mendy, Dumont – Dirar Eysseric – Ferreira-Carrasco, Germain

Dynamo Kijów: Bojko (Koval, 46-te) – Danilo Silva, Betão, Mikhalik, Kacheridi – Vukojevic (Garmash, 46-cia), Haruna – Kranjcar, Yarmolenko (Ninkovic, +57-ty), Gusiew (Dudu, 46-gie) – Ideye (Mehmedi, 57-cia )

Jest to drugie zwycięstwo piłkarzy AS Monaco w sparingu który był bardzo ważny. Miejmy nadzieję, że drużyna prowadzona przez Claudio Ranieri osiągnie w sezonie również imponujące rezultaty.