Lucas Ocampos za 12 milionów euro zasili szeregi AS Monaco?

Według gazety Argentyńskiej czasopisma Ole, młody pomocnik z River Plate, Lucas Ocampos ma dołączyć do Monaco za 12 milionów euro. Negocjacje są w toku i zgoda obecnego pracodawcy na transfer jest bliska finalizacji. David Trezeguet, 18 lat starszy kolega z drużyny stwierdził, że jest to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy w Ameryce.
Pochodzący z Quilmes, na przedmieściach Buenos Aires w obecnym sezonie był wiodącą postacią klubu, znacznie przyczynił się do dobrej gry i awansu klubu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zawodnik strzelił 5 goli w 17 spotkaniach. Statystyki i potencjał był wystarczający aby przekonać prezydenta Rybolovleva do wydania dużych pieniędzy na tego awodnika.
Według doniesień L’Equipe, Tor Kristian Karlsen osobiście wybrał się do Buenos Aires, aby przekonać zawodnika do transferu.

You might also like

3 thoughts on “Lucas Ocampos za 12 milionów euro zasili szeregi AS Monaco?

  • Zawodnik na pewno dobry i utalentowany. Przydałby się u nas, ale czy kwota za ten transfer nie jest za wysoka? Wiadomo w dzisiejszych czasach za byle jakiego młokosa chcą sprzedawać za 40 mln… tutaj jest lepiej bo 12 … mimo wszystko ciekawy zawodnik i warto go sprowadzić do nas.

    Reply
  • Dobry, ale 12 mln?

    Reply
  • Jeśli chodzi o takie talenty to niejaki Lucas Moura przeszedł do PSG za 50 mln. A ten Ocampos według mnie wcale nie jest gorszy wiec biorąc pod uwagę te 12 mln to i tak nie jest dużo… ale myślę, że może da się zbić do 8. 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *