Nacer Barazite: ,,Moim celem jest stać się ważnym graczem AS Monaco"

Po zdobyciu swojego pierwszego gola w tym sezonie, Nacer Barazite ma nadzieję, że zespół nadal będzie się rozwijać w dobrym kierunku, pokonując Istres dziś wieczorem. Na oficjalnej stronie klubu, Holender przyznaje, że z ulgą przyjął informację na temat oceny jego występu w ostatnim meczu dodając, że ma wielkie ambicje aby sta się ważnym graczem ASM.
„Mecz z Nimes był dla nas bardzo trudny, świadczą o tym rzuty karne. Nasi przeciwnicy grali dobry futbol, ale nie poddaliśmy się i w doliczonym czasie gry zdobyłem gola. To był dla nich prawdziwy cios.”
„Czekałem na swojego gola kilka miesięcy, nie zawsze miałem okazję grać na pełnych obrotach. Teraz trener dał mi pewność siebie.”
„Dyskusja z trenerem jest tylko pomiędzy nim a mną, ale mogę powiedzieć, że mieliśmy bardzo ciekawe dysksuje. Moim celem jest stać się ważnym graczem AS Monaco. Dla mnie jes to najlepszy sposób na wykorzystanie swojej szansy.”
„Pozostaje mała pustka w lidze po meczu z Laval, dla nas pokonanie Istres jest powrotem na właściwe tory. Wiemy, że wszystkie punkty stracone w lidze mogą być kosztowne w końcowej fazie ligi.

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *