Podsumowanie okienka transferowego okiem Tora-Kristiana Karlsena

Dyrektor sportowy AS Monaco przedstawia pięciu graczy, którzy dołączyli do zespołu w trakcie offseason. Dyrektor wydał przyzwoite opinie na temat pozyskanych piłkarzy przez Monaco.

Jakob Poulsen:
„Wiedziałem, że Jakob podczas gry w U21 Danii Kilka lat później, stał się międzynarodowym graczem co potwierdził w swoim kraju. Jest to wszechstronny pomocnik o doskonałej wytrzymałości, wydajności i wizja gry, która umożliwi mu wystawać do przodu dobre piłki. ”

Emir Bajrami:
„Chcieliśmy gracza, który może zajmować doskonale skrzydła, Emir idealnie pasuje do tego profilu. Jest to jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji w Europie Północnej i mamy nadzieję, że swoje umiejętności pokaże w tym sezonie. To daje inny wymiar naszej przodu linii. ”

Andrea Raggi:
„Andrea był jednym z najlepszych obrońców w Serie A w ubiegłym sezonie i był bardzo zadowolony jak do nas dołączył. Posiada ponad 200 występów w Serie A on przyniesie nam wszystkim swoje doświadczenie i zachowa statyczność w stylu włoskiej obrony”.

Delvin Ndinga:
„Delvin ma doskonałą reputację we francuskim futbolu. Jest to bardzo inteligentny gracz, który czyta grę dobrze, było to dla nas bardzo ważne, aby zatrudnić graczy, którzy mają doświadczenie w elicie i jesteśmy przekonani, że może stać się bardzo ważnym graczem dla AS Monaco. ”

Sebastian Ribas:
„Sebastian przyjeżdża z wielką determinacją po trudnym sezonie. Zaletą jest to, że zna specyfikę francuskiego futbolu i Ligę 2 gdzie strzelał gole przez trzy sezony z Dijon. Jest to także wielki facet poza boiskiem, typ gracza, który może odgrywać ważną rolę w szatni „.

Dodajmy również, że okienko transferowe jeszcze nie zostało zamknięte i niewykluczone jest, że ktoś nowy dołączy wkrótce do zespołu. Oficjalnie również podano, że Flavio Roma jest już piłkarzem Monaco.