Podsumowanie okienka transferowego okiem Tora-Kristiana Karlsena

Dyrektor sportowy AS Monaco przedstawia pięciu graczy, którzy dołączyli do zespołu w trakcie offseason. Dyrektor wydał przyzwoite opinie na temat pozyskanych piłkarzy przez Monaco.
Jakob Poulsen:
„Wiedziałem, że Jakob podczas gry w U21 Danii Kilka lat później, stał się międzynarodowym graczem co potwierdził w swoim kraju. Jest to wszechstronny pomocnik o doskonałej wytrzymałości, wydajności i wizja gry, która umożliwi mu wystawać do przodu dobre piłki. ”
Emir Bajrami:
„Chcieliśmy gracza, który może zajmować doskonale skrzydła, Emir idealnie pasuje do tego profilu. Jest to jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji w Europie Północnej i mamy nadzieję, że swoje umiejętności pokaże w tym sezonie. To daje inny wymiar naszej przodu linii. ”
Andrea Raggi:
„Andrea był jednym z najlepszych obrońców w Serie A w ubiegłym sezonie i był bardzo zadowolony jak do nas dołączył. Posiada ponad 200 występów w Serie A on przyniesie nam wszystkim swoje doświadczenie i zachowa statyczność w stylu włoskiej obrony”.
Delvin Ndinga:
„Delvin ma doskonałą reputację we francuskim futbolu. Jest to bardzo inteligentny gracz, który czyta grę dobrze, było to dla nas bardzo ważne, aby zatrudnić graczy, którzy mają doświadczenie w elicie i jesteśmy przekonani, że może stać się bardzo ważnym graczem dla AS Monaco. ”
Sebastian Ribas:
„Sebastian przyjeżdża z wielką determinacją po trudnym sezonie. Zaletą jest to, że zna specyfikę francuskiego futbolu i Ligę 2 gdzie strzelał gole przez trzy sezony z Dijon. Jest to także wielki facet poza boiskiem, typ gracza, który może odgrywać ważną rolę w szatni „.
Dodajmy również, że okienko transferowe jeszcze nie zostało zamknięte i niewykluczone jest, że ktoś nowy dołączy wkrótce do zespołu. Oficjalnie również podano, że Flavio Roma jest już piłkarzem Monaco.

You might also like

One thought on “Podsumowanie okienka transferowego okiem Tora-Kristiana Karlsena

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *