Wypowiedzi pomeczowe, Ranieri, Laurey, Dingome, Toure, Marester

Claudio Ranieri:. „. Pierwsza połowa nie była zbyt dobra dla nas, ale drugi był znacznie lepszy Teraz będzie spotkanie Pucharowe tak więc znowu będzie rotacja składem i wystąpią ci którzy nie brali udziału w ostatnim meczu. Zmęczenie piłkarzy niektórych jest dosyć wysokie, ale nie możemy narażać ich na powszechne urazy. Mamy wyrównaną kadrę i cieszę się, że mogę z niej korzystać.”
Thierry Laurey:. „Nie graliśmy źle, ale straciliśmy trzy bramki. Naszym celem był chociaż remis. Monaco potwierdziło swój status jako najlepszej drużyny w lidze, bardzo trudno jest grać przeciwko nim. To zespół klasowy więc nie mam pretensji do chłopaków, że przegrali mecz. ”

Tristan Dingomé: „Na początku byłem strasznie zdyszany, ale potem piękne gole Ibrahima, obrona Subasica dała nam wiarę w siebie. To zwycięstwo jest wielką przyjemnością, ponieważ to było konieczne dla utrzymania się na pierwszym miejscu.”.
brahima Touré: „. Graliśmy lepiej w drugim okresie, ale powinniśmy reagować na pewne sytuacje z dystansem, nawet jeśli doceniam ten wynik.”
Eric Marester: „To jest sukces zespołu który daje z siebie wszystko na treningach. Nie jest jeszcze w pełni wszystko przygotowane na 100 procent, ale czuje się silny i jasne jest, że przeciwnicy obawiają się nas ogromnie. Grają z hamulcem ręcznym. Myślę, że to jest gra psychologiczna.”

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *