Goal.com: Monaco wyda 41 milionów?

AS Monaco wraz z zarządem klubowym szykuje bombę transferową – jeśli mamy wierzyć doniesienom Goal.com. Lider rozgrywek Ligue 2 chce stopniowo wzmacniać ekipę aby zabezpieczyć swój byt w Ligue 1 do której są już bardzo blisko. Jak można zauważyć w ciągu ostatnich kilku tygodni, AS Monaco wraca do elity, rosyjski potentant Dmitry Rybolovlev zamierza uderzyć do zawodników z najlepszej ligi świata czyli – Premier League.

Po plotkach związanych z przyjściem Beckhama, Lamparda czy też Roberto Manciniego któremu proponowano 8 milionów rocznie, klub z Księstwa ma bardziej skomplikowany problem. Zgodnie z informacjami goal.com przywódcy Les Asemistes są skłonni złożyć wstępną ofertę na 41 mln euro dla Manchesteru City w sprawie duetu Samir Nasri – Carlos Tevez.

Informację oczywiście należy traktować z przymrużeniem oka, nawet jeśli jest prawdziwa. W szczególnie odniesieniu do Teveza. Argentyńczyk chce wrócić jak najszybciej do domu, najlepiej po zakończeniu tego sezonu. Nawet jeśli Księstwo da hojne wynagrodzenie Argentyńczykowi to jest pewno to czy chciałby przenieść się do Ligi Francuskiej. Natomiast Nasri według miediów chętnie przeniósłby się do swojego kraju, jak sam stwierdził niedawno chciałby grać ponownie w Ligue 1. Przypomnijmy, że mistrzowie Anglii zapłacili za dublet tych zawodników 57 milionów euro..

  • Kibic piłki nożnej

    Zawsze miałem sentyment do tego klubu z księstwa, na co dzień jestem kibicem Serie A, jednak w wyścigu o mistrzostwo Francji kibicowałem As Monaco. Dlatego cieszy mnie fakt, że Monaco powoli zaczyna odbudowywać się po kilku słabszych latach. Życzę im, żeby awansowali do najwyższej klasy rozgrywek i znowu liczyli się w wyścigu o prymat we francuskiej lidze. Powodzenia.