Ranieri i Mendy przed meczem

Claudio Ranieri stwierdził tradycyjnie przed meczem na konferencji prasowej, że mecz z Chateauroux będzie trudnym spotkaniem i bardzo wymagającym. Trener dodał, że warunki na to spotkanie zapewne nie będą takie jakie wszyscy by oczekiwali, dlatego trzeba się do nich dostosować.

„Chcemy wygrać mecz z Chateauroux, oni grają bardzo defensywnie ale my w tym spotkaniu musimy ich obronę przejść i zdobywać gole. Wygraliśmy z Ajaccio gdzie wbrew pozorom było bardzo trudno, teraz czas na nich. Oczywiście szanujemy przeciwnika, ale też musimy myśleć o naszych realiach. Punkty są dla nas obecnie bardzo ważne, nie chcemy tracić ich nawet mając przewagę punktową nad innymi ekipami.”

Swój komentarz przed meczem dodał również Nampalys Mendy: „Ważne jest, aby nie tracić punktów z Chateauroux, będziemy grać tak jak zawsze, wymówką na pewno nie będzie powierzchnia, która nie była taka jakościowa, jednak to nie jest problem. Nie pytajcie o moją przyszłość, myślę, że jes wiele spotkań jeszcze do wykonania. W przeciwieństwie do plteok, nie podpisałem żadnego kontraktu z OGC Nice”

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *