Wypowiedzi pomeczowe

Valerie Germain i Claudio Ranieri wypowiedzieli się po zremisowanym spotkaniu z Nantes. Swoje opinie dodał również szkoleniowiec i piłkarz Nantes.

Valerie Germain: „Było dużo zaangażowania w tym meczu, to był bardzo dobry mecz w Ligue 2. Te dwie drużyny muszą awansować do Ligue 1. Mamy cztery punkty wyprzedzając Nantes. Jest jeszcze osiem spotkań.”

Claudio Ranieri: „Zasłużyliśmy na bramkę w pierwszych 15 minutach. To był dobry mecz pomiędzy dwoma zespołami, które chciały wygrać, ale dla nas remis jest dobrym wynikiem. Nantes to bardzo dobra drużyna i to ona powinna też awansować do Ligue 1. Ocampos pokazał się z bardzo dobrej strony, dziękujemy mu, że zdobył dla nas gola.”

Michel de Zakarian: „To był dobry mecz z rytmem. Wspaniale jest grać w atmosferze takiej publiczności. Jest to rodzaj gry, która pokazuje, że warto trenować. Mamy osiem spotkań, w tym derby z Angers w następnym tygodniu.”

Yohan Eudeline: „Ten remis nic nam nie daje, Monaco dobrze się zaprezentowało. Publiczność była ogromna, to było świetne. Teraz musimy wrócić do pracy.”

źródło: planete-asm.fr