Blanc zastąpi Claudio Ranieri?

Umowa Claudio Ranieriego automatycznie zostanie przedłużona do 2015 roku, gdy klub awansuje do Ligue 1, mimo tego istotnego faktu, Włoch nie jest pewny miejsca na ławce rezerwowej w przyszłym sezonie.

Według kilku źródeł, Dmitry Rybolovlev nie jest pewny kompetencji doświadczonego szkoleniowca. Pod koniec Marca, Laurent Blanc został powiązany z Monaco jako nowy Trener. Corriere dello Sport i Eurosport.fr poinformował, że były trener Bordeaux i reprezentacji Francji ma zostać szkoleniowcem na Skale.

Szkoleniowiec jest bez klubu od prawie roku i chce wznowić swą karierę trenerską z ambitnym wyzwaniem.

You might also like

6 thoughts on “Blanc zastąpi Claudio Ranieri?

 • Jeżeli już koniecznie ma nastąpić zmiana trenera, to musi dość do tego zaraz po końcu sezonu. Jeżeli serial będzie się przedłużać to marnie widzę początek przyszłego sezonu.

  Reply
 • Piotr Wojciechowski · Edit

  nie wiem po co zmiana trenera, Ranieri to dobry trener, a z Blanc różnie bywało.

  Reply
 • Spoko, pojawi się na rynku jakieś większe nazwisko, które da się pozyskać, to Blanc też zaraz straci pracę 🙁

  Reply
 • PS. Ja nie jestem za to pewny kompetencji Rybolovleva.

  Reply
 • Piotr Wojciechowski · Edit

  Nie oceniajmy ruska zbyt pochopnie, wszystko wyjdzie na jaw w przyszłym sezonie, ja podtrzymuje swoje stanowisko…. Blanc to nie ta półka trenerska, z reprezentacją pokazał, że jest średni w trenerce. Ranieri ma wiecej doswiadczenia, trenowal najlepsze ekipy Wloskie i mimo, ze nie gramy obecnie bajecznie to trzeba dac mu szanse, bo zmiana trenera nie wyjdzie nam na dobre, po co zmieniac jak druzyna idzie w dobrym kierunku.

  Reply
 • Blanc nie..Dajmy szanse wykazaniu się Ranieriemu w Ligue 1.

  Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *