Evra i Park wymysły mediów?

Według angielskiego Sport 7m, AS Monaco chce pozyskać obecnego zawodnika Manchesteru United – Patrice Evra, oraz byłego też zawodnika Czerwonych Diabłów – Parka Ji-Sunga, który występuje w QPR.

Evra ma ponad 30 lat, tak więc po zmianie trenera w Manchesterze chciałby wrócić tutaj, czyli do Monaco gdzie zaczynał piłkarską karierę na najwyższym poziomie.

Natomiast Park Ji Sung nie mógł pokazać swojego pontencjału w barwach QPR z powodu kontuzji ścięgna udowego. Ofensywny pomocnik ma klauzulę w Kontrakcie, która uwalnia go od wszelkich zobowiązań w przypadku spadku.

 • Henry Thierry

  Nie wiem, Evra i Park są trochę wypaleni, ale może by dali radę znów powrócić do wielkie formy?

 • Toma

  Evra cały czas gra na najwyższym poziomie, jest vice-kapitanem, więc zostanie w United. Ciężko powiedzieć co pokazałby Park, zmagał się z urazami, a jak już wybiegał na boisko to grał przeciętnie. Nie jest już takim walczakiem jak za czasów gry w Manchesterze, lepiej byłoby sięgnąć po kogoś młodszego.

 • damian

  I niestety Falcao oficjalnie w AS Monaco jak podaje jego Agent na oficjalnej stronie PD. Ehh myślałem że to jednak nie prawda szkoda wg mnie za dużo za niego zapłacili za dużoooooo

 • Alfa

  damian

  Nie wiem jak to tam dokładnie działa… ale skoro Rybolovleva stać na taką kwotę i ma zamiar wspierać drużynę na długi okres, to w czym problem? Jakoś w Chelsea nikt się nie przejmuje, że ich właściciel daje co roku ogromne miliony na transfery… a efekty widać, nie tylko piłkarsko, ale i finansowo… bo nie sądzę, aby Chelsea gdyby straciła w tej chwili swojego prezydenta, groziło im bankructwo… za dużą markę przez ten okres wyrobił sobie ich klub i myślę, że byłby w stanie sam się finansowo utrzymać i to na niezłym poziomie.

 • dopóki nie zobaczę oficjalnej informacji na stronie monaco to nie ma sie co na zapas podniecać 😀

 • damian

  Jak na razie nie ma pełnego potwierdzenia na Falcao czy teveza ja w to nie wierze by Falcao przyszedł do nas, teraz co raz bardziej zdaję sobie sprawę że to jednak dobry by był transfer ale na miłośc boską nie Tevez, jeszcze jak tak AS sciągnie Higuaina to wtedy nie wiem chyba z okna skocze.

 • najlepsze w tym wszystkim jest to, że żal dupe ściska innym kibicom i jadą Monaco, że za pieniądze chcą wszystko kupić. Mnie jako kibica to strasznie boli, bo bym wolał klub bez ruska tak szczerze…. 🙂 ale hipokryzja jest naprawdę na wysokim poziomie, jak mawia przysłowie, sam nie zeżre a drugiemu nie da… jakby to inni nie kupowali nigdy piłkarzy za takie grube pieniądze… żałosne 🙂

  • Masz rację Piotr jeżeli chodzi o ludzi z zewnątrz, ale ogólnie zarząd trzeba krytykować, bo robi z klubu cyrk na kółkach.

   • Busby, zgadzam się, ale co do jednego nie. To media robią teraz szopkę z nami. Tak było z Malagą, City, QPR, PSG…. był okres, że wszyscy byli łączeni z nami. Jest też druga strona medalu… ten okres musimy przetrwać.

    A co do zarządu z jednym mogę się zgodzić… mogli to jakoś potajemnie zachować dla siebie, że mamy tego inwestora. Ale Dmitry pewnie by na to nie poszedł, on lubi rozgłos.

    • Wiadomo media wyrwą serce i flaki rozsmarują na ścianie dla sensacji. Ale u podstaw leży polityka transferowa, która zapowiada się na bezmyślne rzucanie kasy na około. W sumie PSG się udało i teraz już działa sensowniej. Oby ten okres minął szybko i nie kosztował nas zbyt wiele nerwów.

 • Tomasz P

  nigdy jakoś nie byłem fanem Parka za to evra obecnie gra w kratke

 • AS MONACO

  Obaj zawodnicy nie przydadzą nam się w As Monaco…..Lepiej kupujmy młodych a dobrych zawodników !!