Fabio Coentrao kolejnym Monegasque?

Według Mercato365 ( portal który łączy Porto z Ocamposem – zawodnik jednak ma zostać w Monaco), tym razem łączy Monaco z Fabio Coentrao. Klub z Księstwa proponuje Realowi 18 milionów euro, zawodnikiem również wstępne zainteresowanie wyraża Chelsea.

Należy pamiętać, że agent Jorge Mendes jest agentem Joao Moutinho i Falcao. Mendes również proponował Monaco – Nani’ego.

Fabio w ostatnim wywiadzie powiedział: – Od pierwszego dnia wydaje mi się, że mnie tu nie chcą. Jeśli nie są ze mnie zadowoleni, nie ma problemu, znajdziemy rozwiązanie. Wygląda na to, że dzisiaj wszyscy chcą żebym opuścił klub. Nie wiem, co złego im zrobiłem. Musimy znaleźć rozwiązanie, które będzie dobre zarówno dla klubu, jak i dla mnie, żeby nikt na tym nie stracił. Jeśli odejdę z Realu Madryt, to nie zamykam drzwi przed nikim. – zakończył.

Mercato365 ogłosiło również, że Victor Valdes osiągnął porozumienie z Monaco i przeniesie się na Stade Louis II za 10 milionów euro. Czy te niusy to prawda? Zobaczymy wkrótce.

 • Nie potrzebujemy go. Mamy Tzavellasa który doskonale bije rzuty wolne, jest kreatywny i dobry technicznie. Jestem na nie… ale moje zdanie i tak mało się tutaj liczy hehe… nie chciałem Moutinho i Jamesa a jednak przyszli. Znów wraca Temat Falcao którego też nie chce.. cóż… na razie tych 2 pierwszych nie oceniam, ale jedno jest pewne… za takie pieniądze to oni powinni latać po tym boisku.

  Co do Fabio niech idzie do Anglii a Monaco zostawi w spokoju. 🙂 nie zapominajmy, że obecnie mamy też graczy o bardzo dużym potencjale, niekoniecznie z tak wyrobionym nazwiskiem… a nazwiska nie graja.

 • Preston

  Przydałby się ale myśle że ten akurat transfer nie możliwy. 😉

 • Henry Thierry

  teraz jest mozliwy, tylko niewiadomo czy monaco go chce

 • Fan Jamesa Rodrigueza

  On jest dobry bralbym go ,w koncu to Portugalczyk ,a jak widac rusek taki lubi 😀

 • AS MONACO

  tak wole tzavellasa niz coentrao