Mamy mistrza! Monaco 2:1 Le Mans

Monaco wygrało swoje przedostatnie ligowe spotkanie z Le Mans 2:1. Nieważne w jaki stylu, nie będziemy się nad tym rozwodzić dłużej. Ważny jest sukces całej drużyny, która przez cały sezon dzielnie walczyła na boiskach Ligue 2.

Brawa dla kibiców Monaco, którzy dopingowali piłkarzy przez cały sezon, brawa dla zarządu który mimo krytyki mediów dał radę. Na zasługę i ukłony zasługuje też Claudio Ranieri, który mimo krytyki jaka go wielokrotnie spotykała, dał radę.

Wszyscy dali radę! Miejmy nadzieję, że to będzie początek tego, na co czekaliśmy kilka dobrych lat. Czy było warto czekać? Miejmy taką nadzieję, że tak.

Wracając do spotkania, Monaco na pewno było lepsze od Le Mans. Niestety my sporo razy traciliśmy piłkę. Negatywnym aspektem w tym meczu jest czerwona kartka Toure, samolubność Ocampos’a, który musi się jeszcze wiele nauczyć.

Monaco : Subasic – Wolf (cap.), Medjani, Raggi, Tzavellas – Mendy, Obbadi – Dirar, Ocampos – Germain, Touré
Rezerwowi: Roma, Kagelmacher, Ndinga, Ferreira-Carrasco, Rivière

Le Mans : Janot – Cuffaut, Zito, Thomas (cap.), Baby – Zhang, Ekeng Ekeng, Boulgroune, Omrani – Landel, Maurice
Rezerwowi: Beunardeau, Buisson, Sanson, Sylla, Mendes

Z resztą co tu dużo pisać. Sami zobaczcie skrót, jeśli nie wszyscy oglądali to spotkanie.

W dzisiejszy niedzielny wieczór o 20:50 poznamy trzech najlepszych osobliwości sezonu w Ligue 1. Przypomnijmy, że jest trzech kandydatów z AS Monaco FC. Są to Claudio Ranieri, Valerie Germain, Danijel Subasic.

Najlepszy trener Ligue 2 – powołany Claudio Ranieri, Michel Der Zakarian (FC Nantes), Jocelyn Gourvennec (Guingamp), Stéphane Moulin (Angers SCO)

Najlepszy gracz w Ligue 2 – o nazwie: Valere Germain, Gianelli Imbula (Guingamp), Claudiu Keserü (Angers SCO), Mustapha Yatabare (Guingamp)

Najlepszy bramkarz w Ligue 2 – nazwie Danijel Subasic, Zachariasz Boucher (Havre AC), Grégory Malicki (Angers SCO), Denis Petric (FC Istres)


(J37) ASM FC – LE MANS, Highlights przez ASMONACOFC

You might also like

3 thoughts on “Mamy mistrza! Monaco 2:1 Le Mans

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *