Media kreują dalsze sagi transferowe

Żeby nie przedłużać kolejnych plotek, bo obecnie Monaco jest łączone z każdym wysokiej klasy zawodnikiem (żart, ale prawdziwy). AS Monaco podobno chce pozyskać obrońcę Chelsea Londyn – Branisłava Ivanowica. Kwota transferu? 25 milionów funtów.

Jednak nie jest pewne czy zawodnik opuści The Blues. Jeśli przyjście Jose Mourinho będzie prawdziwe, to zawodnik prawdopodobnie zostanie – popularny Jose jest zwolennikiem talentu zawodnika.

Drugim zawodnikiem który jest łączony z barwami ASM jest – Alvaro Pereira, były piłkarz Porto, obecnie grający w Mediolańskim Interze. Sprawa ma się tak, że jeśli nie uda się sprowadzić Fabio Coentrao, Monaco pozyska Alvaro.

Kluczowe jednak słowo w całej sprawie będzie miał nowy szkoleniowiec Interu, Walter Mazzari. Niewiadomo jednak czy Włoch bedzie namawiać Urugwajczyka na pozostanie w Internazionale.

Sprawa Radamela Falcao jednak stoi w martwym punkcie, zawodnik miał przejść testy medyczne a ich nie przeszedł. W dodatku podobno Valdes był w Monaco aby jutro przejść badania medyczne. Zobaczymy jak przebiegnie cała ta saga transferowa.