Ranieri przed spotkaniem ligowym

Wypowiedzi przed meczem na konferencji prasowej, nie omieszkał Claudio Ranieri. Szkoleniowiec stwierdził, że skupia się na meczu i dobrym wyniku przeciwko Caen.

„Trzeba tutaj wygrać po prostu. Mecz jest jak każdy inny. Ważne jest aby wiedzieć po co się gra. Krok po kroku idziemy po awans. Trudny będzie to mecz, Caen to znakomicie ustawiony zespół. Zagramy dwoma napastnikami, to da nam więcej jakości w przodzie.”

„To jest bardzo trudne dla nas, ponieważ jesteśmy rozczarowani po ostatnim meczu. Mimo wszystko, idziemy po trzy punkty.”

„Trzeba zdać sobie też sprawę z tego, że to spotkanie nie będzie spacerkiem. Każda ekipa grając z nami, ma nadzieję na to, że są wstanie przeciwstawić nam czoła. Więc mecz ten da nam tez dużo do myślenia.”

  • Swoją drogą ciekawe jak on reaguje na te wszystkie doniesienia o nowym trenerze. Choć byłem wielkim zwolennikiem poprzedniego szkoleniowca, to muszę przyznać, że pracę przecież wykonuje dobrze i nie wiem czy kolejna zmiana jest w ogóle potrzebna.

  • Piotr Wojciechowski

    Trochę mnie irytują jego decyzje w spotkaniach, ale mimo wszystko wie co robi. Tak więc niech zostanie na przyszły sezon bo się nie pali, i wtedy będzie można go oceniać przez pryzmat pierwszej ligi. 🙂

  • AS MONACO

    Powinniśmy mu dać szanse w następnym sezonie ale to nie my decydujemy.