Aktualizacja: Carvalho oficjalnie w ASM

Aktualizacja: Dosłownie kilka minut temu, oficjalna strona klubu AS Monaco poinformowała o pozyskaniu Ricardo Carvalho. Zawodnik powiedział: Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem dołączyć do AS Monaco i uczestniczyć w nowej przygodzie. To jest dla mnie nowe wyzwanie.

Obrońca potem dodał dla Francuskiej gazety: Ktoś może pomyśleć, że chcę tu grać aby dotrwać do emerytury, wiek nie ma znaczenia, chce grać dalej i pokaże wszystkim na co mnie stać.

Ricardo Carvalho ma jutro dołączyć do AS Monaco. Prezez klubu ma zamiar sprowadzać graczy którzy doskonale się rozumieją i grali razem w klubie czy reprezentacji. Portugalczykowi wygasa w czerwcu umowa. Zawodnik ma podpisać dwuletni kontrakt.

Monaco chce pozyskać doświadczonego obrońcę przed sezonem. Zawodnik występował w takich markach jak FC Porto, Chelsea Londyn, Real Madryt. Sprawa z Falcao wydaje się na finiszu, zawodnik jutro też się zjawi i zostaną rozpoczęte rozmowy na temat transferu i badań medycznych.

Zobaczymy czy to prawda, bo przejście Falcao jest odkładane kolejny raz. Innymi graczami którzy są łączeni z AS Monaco to: Victor Valdes, Diego Lopez czy też Fabio Coentrao.

Mówi się też o tym, że Monaco chce pozyskać zawodnika FC Sochaux, Jerome Roussilon. Piłkarz posiada 20 lat i miałby zastąpić któregoś z graczy który odejdzie.