Carvalho i Falcao pożegnali się

Ostatni swój występ w barwach Królewskich rozegrał Ricardo Carvalho. Zawodnik wystąpił pełne 90 minut w spotkaniu przeciwko Osasunie. Przypomnijmy, że wynik tego spotkania to 4:2 dla Realu.

Tym samym zawodnik pożegnał się z drużyną Realu w godny sposób. Era Mourinho w Realu też dobiegła końca…

Radamel Falcao natomiast pożegnał się z kibicami Atletico, na specjalnej zwołanej konferencji prasowej z okazji transferu zawodnika do Monaco.

– Dziękuje całemu sztabowi szkoleniowemu oraz wszystkim ludziom, którzy pracują w Atletico. Dziękuje również kolegom z drużyny, za cały ten czas, który spędziłem w tym klubie – powiedział Falcao.

– Do tej pory lata spędzone w Atletico były moimi najlepszymi w karierze. Spędziłem w tym zespole chwile, których nigdy nie wymaże ze swojej pamięci – dodał zawodnik.

– Jestem szczęśliwy, że mogłem reprezentować klub, który osiągnął takie sukcesy jak: wygranie Europa League, zdobycie Copa del Rey czy sięgnięcie po superpuchar Europy.

Teraz Falcao i Carvalho odpoczną trochę od futbolu, następnie udadzą się na pierwszy trening z drużyną Les Asemistes. Data dokładna tego wydarzenia nie jest jeszcze znana.