Nani coraz bliżej transferu do AS Monaco

Jak donoszą angielskie media portugalski pomocnik Manchesteru United Luís Carlos Almeida da Cunha znany jako Nani jest coraz bliżej przenosin do Ligue 1.

Gdy już wydawało się, że skrzydłowy zasili szeregi Galatasaray Stambuł, Anglicy postawili Turkom zaporowe żądania finansowe. Zapłacenie za Czerwonego Diabła 8 milionów funtów odstraszyło klub znad Bosforu.

Kwota taka nie powinna być jednak przeszkodą dla AS Monaco. Według prasy to właśnie klub z Księstwa, obok Juventusu Turyn, jest faworytem do pozyskania zawodnika. Jaki kierunek kontynuowania swojej kariery obierze Portugalczyk? O tym, jak zapowiedział sam zainteresowany, przekonamy się już niebawem.

  • heros45

    AS-MONACO.PL

  • patooo

    Witam, mieszkam w Monako. Jestem wiernym kibicem, czy można byłoby dołączyć do redakcji? Znam osobiście Falkao, Joao Pereirę oraz Cristiano Ronaldo (powiedział, że odchodzi do nas). To jak, moja propozycja zostanie rozpatrzona? AS MONAKO, WIERNI FANATYCY, MONAKO, MONAKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Czempiondawid08

    Ferguson chciał się go pozbyć , ale Moyes ? Nie wiem . W każdym razie to wciąż dobry zawodnik , choć 4 lata temu był lepszy .