Uwaga na oszustów. Jest tylko jeden fanpage ASMonaco.pl

Z przykrością zauważamy, że szum medialny jaki towarzyszy AS Monaco po awansie zespołu do Ligue 1 jest negatywnie wykorzystywany przez osoby postronne, podające się za reprezentantów naszej witryny.

W ostatnim czasie na Facebooku powstało wiele społeczności podszywających się pod fanpage ASMonaco.pl. Profile te kopiują zamieszczane przez nas treści oraz korzystają z adresu strony.

Dlatego przypominamy, że jedyne prowadzone przez nas i reprezentujące portal ASMonaco.pl konto znajdziecie pod adresem: https://www.facebook.com/asmonacopl

Dziękujemy, że jesteście z nami.

 • Ja dodam tylko od siebie, że potępiam takie zachowanie. Dwaj goście którzy założyli Fan Page ( nie będę podawał adresu, bo po co ) – podają się, że są z naszego serwisu, twierdzą wręcz, że to dla korzyści naszej strony założyli to.

  Internauci nas wyzywają od sezonowców ( tamten fan page powstał w zeszłym miesiącu dopiero ) i robią nam koło dupy brzydko mówiąc.

 • Tymoteusz

  Ja tu jestem od dawna,więc wiem jakie strony są prawdziwe.Niech sobie to zapamiętają Ci,którzy zaczęli kibicować naszemu klubowi od,kiedy robimy duże transfery

  • Tymoteusz jak mozesz napisz do mnie na e-maila.. adres podany w dziale redakcja.

 • AS MONACO

  PRECZ Z OSZUSTWEM TYLKO PRAWDZIWI FANI AS MONACO POZDRO DLA WAS

 • Szymon

  Jestem kibicem PSG i też mam stronę PSG Polska ale nigdy bym się nie odważył z kopiowaniem informacji z innej strony ! wstyd i hańba.

  PS: zawsze możecie zgłosić tą stronę na fb może zostaną zablokowani.

  Pozdrawiam.