OGC Nice 0:3 AS Monaco FC

AS Monaco zdeklasowało OGC Nice w meczu derbowym. Wynik tego spotkania to aż 0:3 dla podopiecznych Claudio Ranieri’ego. Cóż tutaj rozpisywać się? Monaco zagrało bardzo dobry mecz. Na brawa zasługuje na pewno James który po raz kolejny pokazuje swoją wartość, Subasic oraz cała nasza drużyna.

Na gwizdy zasługuje natomiast postawa kibiców Nice. Rzucane butelki w stronę piłkarzy Monaco nie było konieczne, zepsuło tylko widowisko które było na wysokim poziomie.

Bramki zdobywali James, Riviere oraz Ocampos po błędzie Bodmera.

Bramki: 5. Rodriguez, 23. Riviere, 89. Ocampos
Kartki: 45. Gomis (NIC)

OGC Nice: Vereonese – Kolodziejczak, Gomis, Bodmer, Genevois – Digard, Abriel (46′ Honorat), Bruls, Mendy – Cvitanich, Eysseric (58′ Amavi)
Rezerwowi: Cardinale, Palun, Amavi, Bruins, Rafetraniaina, Bosetti, Honorat

AS Monaco: Subasic – Kurzawa, Carvalho, Abidal, Raggi, Moutinho, Rodriguez (90′ Kondogbia), Obbadi, Toulalan, Martial (68′ Ocampos)– Riviere (74′ Germain)
Rezerwowi: Romero, Fabinho, Isimat-Mirin, Tisserand, Ocampos, Kondogbia Germain
Sędziowie: S. Lannoy (główny) E. Dansault, F. Cano (asystenci)

Obszerniejszą relację możecie znaleźć pod partnerskim portalem lajfy.com: http://www.lajfy.com/match/index/date/2013-12-03/id/87588

  • AS MONACO

    Co za mecz co za zwycięstwo brawo Monaco,derby na 3-0 dla nas grajmy tak dalej kolejny świetny mecz Jamesa i całej naszej drużyny.

  • Kacper

    Jak tu założyć konto?!

  • kibic

    A po co tu konto zakładać skoro komentarze dodawane są z dwudniowym opóźnieniem, a artykuły z dwutygodniowym… mecz z Guingamp za nami a tu cisza… szkoda, że nie działa tu nic na bieżąco, bo fajna strona, ładnie wszystko wygląda, ale widać że tworzy ją garstka fanatyków AS Monaco, która nie ma czasu nawet co dzień chociaż z jednej informacji dostarczyć z klubu. Może za niedługo się coś zmieni jak wzrośnie popularność klubu, a na pewno wzrośnie.