Było spotkanie ws. Correi

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: desportes Argentina / Joaquin Correa w koszulce Estudiantes.


Spotkanie przywódców z Argentyńskim Estudiantes i przedstawicieli Joaquina Correa miało miejsce w ostatnich dniach! W Monaco odpowiedzialni ludzie za transfery, niegocują transfer za mniejszą kwotę niż klauzula przypisana w wartości 7.5 milionów euro. Jednak trener Estudiantes, Mauricio Pellegrino, chce zachować swój talent w zespole i wzywa władze klubu, aby go przekonały do pozostania w klubie na kolejny rok.

Monaco jednak jest nieustępliwe, raczej odejście gracza jest przesądzone, a nowym klubem zawodnika ma właśnie być Monaco.

Przypomnijmy informacje z 23/07/2014: Według Francuskich i Argentyńskich gazet, AS Monaco w tym sezonie nie ma zamiaru bać się stawiać na młodych graczy. Argentyńskie media donoszą, że zawodnik Estudiantes La Plata – Joaquín Correa (39 występów w zeszłym sezonie, 1 gol) ma zagrać w AS Monaco.

Oba kluby uzgodniły sumę 7.5 miliona euro. Zawodnik ma 19 lat i oczekuje się, że negocjacje zakończą się powodzeniem już w tym tygodniu. Negocjacje nie są łatwe, ponieważ zawodnikiem interesują się inne Europejskie fimy.

Mimo Argentyńskich gazet, to Monaco jest pierwsze przy zakupie młodego Argentyńczyka. Nie ulega wątpliwości, że kwota odstępnego nie stanowi przeszkody dla Monaco, które ze sprzedaży Jamesa Rodrigueza ma niezbędne środki do ukończenia tej transkacji.

Ten zawodnik ma zastąpić Jamesa Rodrigueza na pozycji ofensywnego środkowego pomocnika.

You might also like

2 thoughts on “Było spotkanie ws. Correi

  • Więc niedługo możemy się spodziewać kolejnego gracza w zespole Monaco.

    Reply
    • tylko niech nim graja, zeby nie poszedl potem do monaco b czy tam u21 lub na wypozyczenie, jak wielu mlodych zdolnych grajkow. dobrze ze narazie nie musza rzadzic tylko gwiazdy, a np taki fabinho tez dostawal i moze czesciej bedzie dostawal szanse na gre, jezeli bedzie przesuwany rzeczywiscie na ta prawa pomoc

      Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *