Jardim: Falcao jest nasz

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: asm-fc.com / Yannick Ferreira-Carrasco i Falcao w barwach AS Monaco.


Leonardo Jardim zdementował plotki na temat odejścia Radamela Falcao do Realu Madryt, media hiszpańskie na siłę wpychają zawodnika na Madrycki pokład. W tej sprawie wypowiedział się na nawet sam szkoleniowiec AS Monaco FC.

– W tym momencie Falcao jest naszym zawodnikiem, jest z nami na 100 procent i nie chcemy go oddawać. Nie mamy zamiaru osłabiać się przed sezonem. Falcao co dopiero wrócił, a już mówi się o jego odejściu? To jest nieprawda. – powiedział Jardim dla Francuskiej gazety.

– Szkoda, że straciliśmy Jamesa, ale możemy liczyć na pozostanie Falcao. Niezależnie od tego, co mówią ludzie, on wciąż jest naszym zawodnikiem i tak będzie dalej. Jest na końcowym etapie rehabilitacji i będzie grał u nas w nadchodzącym sezonie. Jest on częścią projektu który cały czas rośnie w siłę. – zakończył trener Monaco.