Jardim: Falcao jest nasz

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: asm-fc.com / Yannick Ferreira-Carrasco i Falcao w barwach AS Monaco.


Leonardo Jardim zdementował plotki na temat odejścia Radamela Falcao do Realu Madryt, media hiszpańskie na siłę wpychają zawodnika na Madrycki pokład. W tej sprawie wypowiedział się na nawet sam szkoleniowiec AS Monaco FC.

– W tym momencie Falcao jest naszym zawodnikiem, jest z nami na 100 procent i nie chcemy go oddawać. Nie mamy zamiaru osłabiać się przed sezonem. Falcao co dopiero wrócił, a już mówi się o jego odejściu? To jest nieprawda. – powiedział Jardim dla Francuskiej gazety.

– Szkoda, że straciliśmy Jamesa, ale możemy liczyć na pozostanie Falcao. Niezależnie od tego, co mówią ludzie, on wciąż jest naszym zawodnikiem i tak będzie dalej. Jest na końcowym etapie rehabilitacji i będzie grał u nas w nadchodzącym sezonie. Jest on częścią projektu który cały czas rośnie w siłę. – zakończył trener Monaco.

You might also like

10 thoughts on “Jardim: Falcao jest nasz

 • Pewnie że u nas zostanie po co miał by odchodzić.

  Reply
  • A po co odszedł James ? …

   Reply
   • A po co ma Falcao odejsć do Realu? Po co ma zmieniać znów otoczenie i się klimatyzować? MEDIA same go wpychają do Realu, a on ma się świetnie grając w Monaco. Wszyscy tutaj pracują na jego gole, więc nie widzę powodu zmian klubowych. Pozdrawiam.

    Reply
   • A i uprzedze twoje argumenty, ze Real to wielki klub etc etc. Monaco widac jest bardzo dobrze budowane, mlodzi gniewni, doswiadczenie i Falcao na srodku ataku 😉 On ma z kim grac w Monaco a dowodem jest dzisiejszy mecz z Arsenalem.
    PS. Jardim ladnie eksperymentuje ze skladem, daje wszystkim pograc i nikt nie odstawia nogi, a Arsenal w najmocniejszym skladzie praktycznie gubi sie jak male dzieci. Zobaczymy jak w 2 polowie bedzie.

    Reply
   • James to z głupoty.

    Reply
   • jak bedize u was slabo grac to od razu krytycy sie zejda, takie REALIA waszego klubu, ktos slabo zagra to od razu wywalony na zbity pysk

    Reply
 • Radamel ma do piatku uzgodnic warunki kontraktu z Realem i dołaczyc do Królewskich

  Reply
  • w piatek to on jest na treningu w La Turbie przed meczem z Lorient. Pozdrawiam.

   Reply
   • jak zwykle fajna riposta;p a co do Arsenalu to z Chambersa moze cos bedzie, bo pare interwencji niezlych mial, jednak Wengier jak chce cos ugrac, to musi tym razem postawic w koncu na doswiadczenie, a nie samych lebtasow. To sie chociaz i tak Belgii udalo daleko zajsc, mimo to myslalem, ze stac ich tez na final albo chociaz braz.

    Reply
 • #BienvenidoRadamelFalcao

  Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *